[AKTUALIZACJA] Nowy zwiastun Fantastycznej czwórki!

Prezentujemy przed Wami drugą, po teaserze, zapowiedź Fantastycznej czwórki w reżyserii Josha Tranka (reżysera Kroniki czy spin-offowych Gwiezdnych wojen w 2018 roku). Na ekrany polskich kin ta superprodukcja studia Fox wejdzie 14 sierpnia bieżącego roku.

Dystrybutor na terenie naszego kraju, Imperial – CinePix reklamuje film takim oto opisem: Fantastyczni superbohaterowie, jakimi ich jeszcze nie oglądano: w nowym wydaniu, nowej konwencji i w nowej obsadzie aktorskiej. Historia czworga outsiderów, którzy przenoszą się to alternatywnego i pełnego niebezpieczeństw świata, gdzie ulegają zdumiewającej przemianie i nabierają niezwykłych mocy. Po powrocie muszą się nauczyć wykorzystać swoje nowe umiejętności i ocalić Ziemię przed potężnym wrogiem, który niegdyś był ich przyjacielem.

W obsadzie są między innymi: Miles Teller, Jamie Bell, Michael B. Jordan, Kate Mara, Reg E. Cathey i Toby Kebbell.

AKTUALIZACJA:

Pojawił się również nowy plakat promujący film. Możemy w końcu w pełni zapoznać się z wyglądem The Thing.

Źrodło: cinemablend.com


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.