Jurassic World w kolejnej zapowiedzi 3

To już kolejny news związany z Jurassic World w dniu dzisiejszym. Tym razem przedstawiamy drugi pełny zwiastun filmu. Obraz w reżyserii Colina Trevorrowa pojawi się w polskich kinach 12 czerwca bieżącego roku.

Każdego roku do Parku Jurajskiego na Isla Nublar przybywają miliony turystów, by z bliska podziwiać odtworzone genetycznie dinozaury. Tymczasem w laboratoriach trwają prace nad kolejnymi mutacjami genetycznymi, w wyniku których naukowcy powołują do życia dinozaura o cechach tyranozaura, karnotaura i welociraptora. Monstrum jest większe, groźniejsze, inteligentniejsze i… wymyka się spod kontroli.

W obsadzie filmu są: Bryce Dallas Howard, Chris Pratt, Ty Simpkins, Nick Robinson, Vincent D'Onofrio, Irrfan Khan, Omar Sy i Jake Johnson.

Źrodło: latino-review.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Sebastian Kn©l 2015-04-21

słabe efekty. tyle w temacie.

Gracjan Mikitin 2015-04-20

Niesamowite, 2015 rok a efekty wyglądają w niektórych momentach gorzej od tych z pierwszego JP. Ogólnie podchodziłem do tego filmu obojętnie, ale z każdym kolejnym materiałem promocyjnym moje oczekiwania są coraz mniejsze.

Nadzieja jest taka, że w finale T-Rex powalczy z Indominusem i będzie to jakaś tam osłoda. W innym wypadku ten wielkim dajnozauur powinien zjeść ludzi odpowiedzialnych za ten film.

Proszę czekać…