Sony i Marvel zawężają listę kandydatów do roli Spider-Mana 2

Zdaniem The Wrap , Sony Pictures i Marvel Studios zawęziły listę kandydatów do roli Spider-Mana do pięciu nazwisk, spośród których zostanie wybrany nowy aktor wcielający się w postać superbohatera. Pierwsze testy zostaną przeprowadzone już w przyszłym tygodniu, a ich wynik poznamy w ciągu najbliższych dwóch trzech tygodni.

Wśród pretendentów do roli "Człowieka Pająka" znaleźli się: Nat Wolff (Gwiazd naszych wina, Papierowe miasta), Asa Butterfield (Hugo i jego wynalazek, Gra Endera), Tom Holland (Niemożliwe, miniserial Wolf Hall), Timothee Chalamet (serial Homeland, Interstellar) oraz Liam James (2012, serial Dochodzenie). Zarówno aktorzy jak i studia filmowe nie potwierdziły tych doniesień, jednak głosy dochodzące z dobrze poinformowanych źródeł potwierdzają, że powyższa grupa rysuje obraz aktora jakiego poszukuje się do roli "Pajęczaka". Oczekuje się, że nowy Spider-Man zadebiutuje w epizodycznej roli w filmie Captain America: Civil War, który wkrótce rozpoczyna okres zdjęciowy, więc nowy aktor byłby potrzebny na planie już w czerwcu. Nowy samodzielny film Spider-Man według wstępnych planów ma trafić do kin 28 lipca 2017.

Dajcie znać którego z potencjalnych kandydatów najchętniej zobaczylibyście w tej roli.

Źrodło: thewrap.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 11

Avatar square 200x200
Rob 2015-04-23

Jai Courtney mógłby zagrać, skoro gra wszędzie to dziwie się, że agent go nie wkręcił na casting do Spiderman. Wtedy byłaby pewność, że reboot zrobią po jednej części, a tak z którymś z powyższych będzie trzeba się męczyć z dwie lub trzy części.

Redox 2015-04-23

Wszyscy byleby nie Timothee Chalamet. W "Homeland" grał strasznie irytująco.

Quagmire 2015-04-23

W 2000 roku finałowymi kandydatami byli Freddie Prinze Jr i Tobey Maguire, ówcześnie dwa młode, gorące nazwiska Hollywood. To właśnie w desperackiej obronie przed zesłaniem mu drewnianego Freda, Sam Raimi nakręcił znany filmik kung fu promujący kandydaturę Tobey’ego. Powyżej widzę trzecią ligę młodych gwiazd, aktorów znanych skądś tam, ale raczej z nierozgrzanymi do czerwoności telefonami.

Jestem za Liamem Jamesem, przekonuje mnie aktorsko, poza tym jako jedyny z kandydatów ma w twarzy coś co każe wierzyć, że nie jest zbytnio lubiany przez szkolnych kolegów.

Gracjan Mikitin 2015-04-24

Liam James ma tak parszywy ryj, że aż chce uderzać pięściami w monitor jak odpalam jakąś jego fotkę.

Żaden z nich. TYLKO TYE SHERIDAN :) :)

Quagmire Movieman 2015-04-25

Czyli jest idealnym Peterem Parkerem. Stereotyp wyglądu prześladowanego dzieciaka podchodzi dzisiaj pod modną hipsterkę, więc Parker musi mieć w twarzy coś specyficznego, coś irytującego szkolnych osiłków samym wyglądem. Twoja reakcja niejako potwierdza, że to słuszny wybór Ty szkolny osiłku :)

bizarre 2015-04-24

Żaden z tych pięciu nie nadaje się na Spidermana, ale wybór Asy Butterfielda to byłaby zupełna katastrofa. Eh, producenci idą w złym kierunku…

Marek Jacek bizarre 2015-04-24

Wiadomo, że żaden nie pasuje, bo spodziewamy się zobaczyć aktora na miarę Jackmana w roli Wolverine’a. Producenci patrzą na kasę, więc logicznym jest, że trzeba znaleźć aktora, którego pokochają nastolatki, które z kolei będą hucznie przychodzić do kina na kolejne produkcje z jego udziałem. Osobiście jak już to skłaniałbym się do Nata Wolffa, bo chyba jako jedyny nie jest ma w sobie coś co można polubić i nie. Temat ciężki więc pozostaje czekać na werdykt i przyjąć na klatę to co przyniosą castingi.

bizarre jacks 2015-04-24

Niby racja, ale też nie powiedziałbym, że któryś z tej piątki jest/ma szansę zostać jakimś idolem nastolatek… Jackmanowi trudno byłoby dorównać . Liczyłbym na kogoś na poziomie Maguire’a czy Garfielda, ale już chyba nie ma co liczyć.

Redox bizarre 2015-04-24

To podajcie lepszego kandydata :D Tylko pamiętajcie, że Parker ma być w liceum.

bizarre Redox 2015-04-24

Rzadko kiedy nastolatka gra faktycznie nastolatek, bo mało jest aktorów w tym wieku, którzy się sprawdzają w dużej roli. Maguire w pierwszym Spidermanie miał 27 lat, Garfield 28. Mogliby dać kogoś młodego, jeśli by się nadawał, a nie na siłę, gdy na pierwszy rzut oka widać, że Ci aktorzy nie pasują.
Najbardziej bym chciał Logana Lermana (23). Już lepszy byłby nawet Ansel Elgort (21) z "Gwiazd naszych wina", przynajmniej spełniałby warunek, o którym mówił jacks, pokochałyby go nastolatki :D

Gracjan Mikitin Redox 2015-04-24

TYE SHERIDAN. Dziękuje, temat zamknięty :P

E: dobra, nie zamknięty. Zapomniałem, że będzie grał w X-Menach XD

Proszę czekać…