Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Pierwsze kadry z remake'u Na fali 2

Remake Na fali umiejscowi akcję w świecie sportów ekstremalnych i tak jak oryginał opowie o agencie FBI pod przykrywką próbującym zinfiltrować grupę kryminalistów. W obsadzie znajdują się Édgar Ramírez oraz Luke Bracey, którzy odegrają postacie grane wcześniej przez Keanu Reevesa oraz Patricka Swayze.

Nowe Point Break. Na fali wyreżyserował Ericson Core, a w rolach drugoplanowych wystąpią m.in. Teresa Palmer, Delroy Lindo i Ray Winstone. Premierę zaplanowano na 25 grudnia br.

Warner Bros. opublikowało pierwsze zdjęcia głównych bohaterów:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-04-27

Fatalna data premiery, zero zainteresowania w internecie, oryginał zagrany, opowiedziany i wykonany współczesnymi metodami. Nie wróżę sukcesu, przy przeniesieniu premiery na styczeń lub luty może byłaby szansa na zwrot kosztów. Ciekawe czy twórcy wykażą się większą inwencją niż tylko zamienieniem koloru włosów obydwu bohaterów :)

bizarre Quagmire 2015-04-27

Data premiery pokrywa się z premierą siódmego epizodu "Star wars". A do tego główne role zagrają dwaj kompletnie anonimowi aktorzy. Chyba będzie klapa…

Jankes 2015-04-27

Pamiętam ten film doskonale :) jeden z niewiele dobrze znanych filmów Patricka Swayze, ciekawe jak to będzie wyglądało w innej obsadzie ?

Proszę czekać…