Oficjalne zdjęcie Jokera z Suicide Squad

Reżyser David Ayer (Furia, Bogowie ulicy) zaprezentował na swoim koncie na Twitterze zdjęcie Jokera (w tej roli Jared Leto) z filmu Suicide Squad. Wcześniej mogliśmy zobaczyć tylko nieoficjalne zdjęcia aktora z przygotowań do takiego wyglądu.

W obsadzie są także Will Smith jako Deadshot, Margot Robbie jako Harley Quinn, Jai Courtney jako Captain Boomerang, Cara Delevingne jako Enchantress, Joel Kinnaman jako Rick Flag, Adewale Akinnuoye-Agbaje jako Killer Croc i Viola Davis jako Amanda Waller. Mamy nadzieję, że niedługo zaczną spływać także ich oficjalne zdjęcia postaci.

Film zadebiutuje w amerykańskich kinach 5 sierpnia 2016 roku. Pierwszy komiks Suicide Squad pojawił się w 1959 roku i opowiadał on o drużynie superprzestępców, którzy dostają od rządu drugą szansę na odkupienie swoich win. Jedynym haczykiem jest jednak fakt, że misje, do których są wysyłani to zwykle misje samobójcze…

Źrodło: twitter.com/DavidAyerMovies


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.