Oficjalne zdjęcie Jokera z Suicide Squad 4

Reżyser David Ayer (Furia, Bogowie ulicy) zaprezentował na swoim koncie na Twitterze zdjęcie Jokera (w tej roli Jared Leto) z filmu Suicide Squad. Wcześniej mogliśmy zobaczyć tylko nieoficjalne zdjęcia aktora z przygotowań do takiego wyglądu.

W obsadzie są także Will Smith jako Deadshot, Margot Robbie jako Harley Quinn, Jai Courtney jako Captain Boomerang, Cara Delevingne jako Enchantress, Joel Kinnaman jako Rick Flag, Adewale Akinnuoye-Agbaje jako Killer Croc i Viola Davis jako Amanda Waller. Mamy nadzieję, że niedługo zaczną spływać także ich oficjalne zdjęcia postaci.

Film zadebiutuje w amerykańskich kinach 5 sierpnia 2016 roku. Pierwszy komiks Suicide Squad pojawił się w 1959 roku i opowiadał on o drużynie superprzestępców, którzy dostają od rządu drugą szansę na odkupienie swoich win. Jedynym haczykiem jest jednak fakt, że misje, do których są wysyłani to zwykle misje samobójcze…

Źrodło: twitter.com/DavidAyerMovies

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 11

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-04-25

Zupełnie mi się nie podoba. wygląda jak Marylin Manson w przebraniu Jokera. A nie lubię Mansona.

Krzysztof Quagmire 2015-04-25

Najszybszy w stwierdzeniu tego oczywistego podobieństwa byłby tylko ktoś, kto dałby tu komentarz, jako pierwszy – trafiło na ciebie :D
Możesz spokojnie napisać – PIERWSZY HAHAHA
Jedynie – ma coś "jokerowego" w oczach – no i ten głos …. z linku Redoxa – początek takie sobie, ale końcówka z groźbą zabicia do ludzi z publiki – całkiem nieźle.

Quagmire 2015-04-25

Jest już oficjalna odpowiedź Batmana :)
http://i.imgur.com/OBX4mRF.jpg

bizarre 2015-04-25

Eh, no tak jak myślałem, bardzo daleko od moich oczekiwań. No i faktycznie wygląda podobnie do Mansona, ale nie tylko… :P
https://pbs.twimg.com/media/CDZot3VUMAAC3JT.jpg:large

Redox 2015-04-25

O ile mnie pamięć nie myli to w maju 2007 roku, kiedy zaprezentowano pierwsze promocyjne zdjęcie Jokera, Internet także nie piał z zachwytu.

Nie powiem, żebym był zachwycony wyglądem. Na pewno trochę miałem w głowie trochę inne ujęcie tej postaci. Nie podoba mi się część tatuaży z "HAHAHAHAHA"; tworzy to dziwną dysproporcję z idealnym (pod względem kaligrafii) napisem na czole. Za to tatuaż na prawym przedramieniu prezentuje się dobrze i już mogę wyobrazić sobie scenę, w której zakrywa usta ręką i śmieje się.

Doceniam jednak nawiązania do The Killing Joke i Jokera z komiksu Franka Millera.

Quagmire Redox 2015-04-25

Napis Damaged w połączeniu z tak zwyczajną czcionką przypomina tatuaż jakiejś zbuntowanej nastolatki. Wydaje mi się, że właśnie nawiązanie do Killing Joke jest wadą tego projektu, to przez nie staje się on tak dosłowny jak napis o uszkodzeniach na środku czoła.

Sądzę, że Leto jest jednak przyjęty znacznie chłodniej, z tego co pamiętam głównym zastrzeżeniem co do Ledgera było zbytnie nawiązywanie do Kruka.

Michał 2015-04-25

fatalnie. skojarzenia z Mansonem jak najbardziej na miejscu

Proszę czekać…