Zwiastun ostatnich 4 odcinków pierwszego sezonu Flasha

Stacja The CW opublikowała zwiastun ostatnich czterech odcinków pierwszego sezonu serialu The Flash. Następny odcinek, The Trap, który został napisany przez Alison Schapker i Brooke Eikmeier i wyreżyserowany przez Steve'a Shilla, zadebiutuje na antenie 28 kwietnia o 20:00 czasu lokalnego.

Naznaczony tajemnicą z przeszłości Barry Allen (Grant Gustin) pracuje jako technik kryminalny w Central City. W wyniku poważnej awarii w miejscowym ośrodku badawczym w mieście dochodzi do poważnej katastrofy. Barry na kilka miesięcy zapada w śpiączkę. Po wybudzeniu odkrywa, że posiadł nadludzką szybkość. Postanawia wykorzystać swoją zdolność do pomagania mieszkańcom i walki z przestępczością, bo jak się okazuje – nie on jeden posiadł nadprzyrodzoną moc…

Źrodło: The CW Television Network


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.