Pierwsze spojrzenie na Nightcrawlera z X-Men: Apocalypse

Na oficjalnym profilu na Twitterz serii filmów X-Men pojawił się krótki filmik przedstawiający pierwsze spojrzenie na Nightcrawlera. Postać tą w filmie X-Men: Apocalypse gra Kodi Smit-McPhee. Wcześniej postać ta na dużym ekranie pojawiła się w filmie X2 z 2003 roku (grał go Alan Cumming).

Przodek mutantów, jeden z najbardziej potężnych i najbardziej niebezpiecznych złoczyńców, En Sabah Nur (Oscar Isaac), powraca z planami pogrążenia planety w chaosie i zniszczeniu. X-Meni jednoczą się, aby powstrzymać Apocalypse’a.

Film pojawi się w kinach 19 maja 2016 roku. Wystąpią w nim: James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Tye Sheridan, Sophie Turner, Alexandra Shipp i Ben Hardy.

Aktualizacja: Wychodzi na to, że krótki filmik opublikowany na profilu X-Men Movies na Twitterze został usunięty. Prezentujemy Wam za to zdjęcie promocyjne udostępnione przez 20th Century Fox.

Źrodło: collider.com


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.