Czy to tytuł nowego rebootu Spider-Mana?

Redaktor Latino Review, El Mayimbe twierdzi, że roboczy tytuł nowego rebootu Spider-Mana, powstającego we współpracy Marvela ze studiem Sony, brzmi Spider-Man: The New Avenger. Wcześniej w sieci spekulowano, że solowy film o Spider-Manie, który pojawi się w kinach 28 lipca 2017 roku, może nosić tytuł The Spectacular Spider-Man.

Spider-man ma pojawić się jeszcze w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów w najpewniej epizodycznej roli. Projekt wyreżyseruje prawdopodobnie Drew Goddard, twórca i producent wykonawczy nowego serialu Marvela, Daredevil. Kilka dni temu studia zawęziły listę potencjalnych kandydatów do roli Spider-mana / Petera Parkera do pięciu nazwisk. Pisaliśmy o tym tutaj.

Źrodło: latino-review.com


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.