Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Netflix szykuje serial o Punisherze? 4

W sieci pojawiły się plotki mówiące o tym, że Marvel oraz Netflix planują już drugą fazę swojego serialowego uniwersum. Po tym jak Daredevil okazał się być sukcesem, producenci podobno wzięli już kolejnego komiksowego bohatera na celownik. Mowa tutaj o Franku Castle, który znany jest szerszej publiczności jako Punisher.

Frank Castle to jeden z najbardziej znanych marvelowskich antybohaterów. Castle to były żołnierz Marines, który jako jedyny przeżywa masakrę swojej rodziny, za którą odpowiada nowojorska mafia. Po tym wydarzeniu zmienia się w samotnego mściciela, który przyjmuje przydomek Punisher. Za cel w swoim życiu stawia sobie wzięcie odwetu na zabójcach swojej rodziny.

Przypomnijmy, że platforma Netlix w najbliższej przyszłości zaprezentuje kolejne seriale na podstawie komiksów Marvela – A.K.A. Jessica Jones, Marvel's Luke Cage oraz Marvel's Iron Fist.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Michał 2015-04-30

Będę czekał na każdy projekt z Punisherem więc niech robią ten serial :-)

Gracjan Mikitin Santanico 2015-04-30

A kogo byś widział w tej roli?

Quagmire Movieman 2015-05-01

Niech reaktywują Raya Stevensona. Udam, że go nie ma w Thorach, udam, że go nie było w War Zone, mogę nawet każdemu błyskać po oczach tym świecidełkiem z Facetów w czerni jeśli będzie trzeba :)

Redox Quagmire 2015-05-01

To jak idziemy już po starych wyjadaczach to – Thomas Jane. W Dirty Laundry zrehabilitował się w pełni i jakby była taka możliwość, chciałbym, aby powrócił do zagrania tej postaci.

Quagmire Redox 2015-05-01

Zgadzam się.

Proszę czekać…