Jeden ze spin-offów Gwiezdnych wojen traci reżysera

Josh Trank na planie filmu FANTASTYCZNA CZWÓRKA (2015)

Josh Trank, reżyser Kroniki i nadchodzącej Fantastycznej czwórki nie jest już reżyserem filmu będącego spin-offem Gwiezdnych wojen. Projekt został ogłoszony niecały rok temu, w czerwcu zeszłego roku. Film ma zaplanowaną premierę na maj 2018 roku.

Trank podziękował w oficjalnym oświadczeniu Kathleen Kennedy, Kiri Hart, Simonowi Kinbergowi i wszystkim zaangażowanym w produkcję filmu z Lucasfilm i Disneya. Reżyser postanowił opuścić projekt i skupić się na innych projektach. Czy oznacza to może, że Trank ma w planach powrócić do reżyserii kontynuacji Fantastycznej czwórki, która ma pojawić się w kinach w 2017 roku?

Drugi spin-off, zatytułowany Star Wars Anthology: Rogue One, którego reżyserem jest Gareth Edwards pojawi się w kinach 16 grudnia 2016 roku. Wcześniej, bo w grudniu, zobaczymy inny film z sagi Gwiezdnych wojen, czyli Przebudzenie Mocy.

Źrodło: collider.com


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.