Jeden ze spin-offów Gwiezdnych wojen traci reżysera 1

Josh Trank, reżyser Kroniki i nadchodzącej Fantastycznej czwórki nie jest już reżyserem filmu będącego spin-offem Gwiezdnych wojen. Projekt został ogłoszony niecały rok temu, w czerwcu zeszłego roku. Film ma zaplanowaną premierę na maj 2018 roku.

Josh Trank na planie filmu FANTASTYCZNA CZWÓRKA (2015)

Trank podziękował w oficjalnym oświadczeniu Kathleen Kennedy, Kiri Hart, Simonowi Kinbergowi i wszystkim zaangażowanym w produkcję filmu z Lucasfilm i Disneya. Reżyser postanowił opuścić projekt i skupić się na innych projektach. Czy oznacza to może, że Trank ma w planach powrócić do reżyserii kontynuacji Fantastycznej czwórki, która ma pojawić się w kinach w 2017 roku?

Drugi spin-off, zatytułowany Star Wars Anthology: Rogue One, którego reżyserem jest Gareth Edwards pojawi się w kinach 16 grudnia 2016 roku. Wcześniej, bo w grudniu, zobaczymy inny film z sagi Gwiezdnych wojen, czyli Przebudzenie Mocy.

Źrodło: collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2015-05-02

Ciekawe czy w rzeczywistości Trank sam odszedł z projektu, jak w wydanym oświadczeniu, czy może Disney nie chciał powtórki kłopotów na planie tego spin-offa podobnie jak przy kręceniu "Fantastycznej czwórki".

Proszę czekać…