Szkice koncepcyjne z Batman V Superman

W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne z filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Wśród nich można znaleźć koncepcyjne grafiki kostiumów Batmana (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadot) oraz Batwing, powietrznego pojazdu Batmana.

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości nie będzie będzie bezpośrednią kontynuacją Człowieka ze stali, a osobnym filmem, który skupi się bardziej na Batmanie i stanowić będzie wstęp do Ligi Sprawiedliwych, którą zobaczymy w kinach w 2017 roku w The Justice League Part One.

W obsadzie oprócz dwójki głównych aktorów są także: Henry Cavill jako Superman, Amy Adams (Lois Lane), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Jeremy Irons (Alfred Pennyworth), Laurence Fishburne (Perry White), Jason Momoa (Aquaman), Ray Fisher (Cyborg) i Scoot McNairy w niesprecyzowanej roli. W polskich kinach film ma zadebiutować 6 maja przyszłego roku. Warner Bros. jest dystrybutorem filmu.

Źrodło: instagram.com/umbertogonzalez/


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.