Szkice koncepcyjne z Batman V Superman 1

W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne z filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Wśród nich można znaleźć koncepcyjne grafiki kostiumów Batmana (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadot) oraz Batwing, powietrznego pojazdu Batmana.

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości nie będzie będzie bezpośrednią kontynuacją Człowieka ze stali, a osobnym filmem, który skupi się bardziej na Batmanie i stanowić będzie wstęp do Ligi Sprawiedliwych, którą zobaczymy w kinach w 2017 roku w The Justice League Part One.

W obsadzie oprócz dwójki głównych aktorów są także: Henry Cavill jako Superman, Amy Adams (Lois Lane), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Jeremy Irons (Alfred Pennyworth), Laurence Fishburne (Perry White), Jason Momoa (Aquaman), Ray Fisher (Cyborg) i Scoot McNairy w niesprecyzowanej roli. W polskich kinach film ma zadebiutować 6 maja przyszłego roku. Warner Bros. jest dystrybutorem filmu.

Źrodło: instagram.com/umbertogonzalez/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Krzysztof 2015-05-02

O nieee – tylko nie kobieta w pelerynie, z żelaznymi cycami – to zabije klimat ;d
Od razu mam przed oczami Silverstone i O’Donnell’a….

Redox dragoon1984 2015-05-02

Mam też nadzieję, że w finalnej wersji filmu na strój Wonder Women nie będzie składała się ta płachta i strój będzie prezentował się jak na promocyjnym zdjęciu z Comic-Conu ’14.

Proszę czekać…