Już tylko dwóch kandydatów walczy o rolę Spider-Mana?

Ponad tydzień temu pisaliśmy o tym, że Sony wraz z Marvelem zawęziły listę potencjalnych kandydatów do roli Petera Parkera / Spider-Mana do pięciu nazwisk. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że z listy odpadły trzy nazwiska i to Tom Holland oraz Asa Butterfield walczą o możliwość wcielenia się w tego ikonicznego superbohatera.

Na liście filmografii Toma Hollanda możemy znaleźć takie filmy jak Niemożliwe, Jeżeli nadejdzie jutro, Locke czy W samym sercu morza. Z kolei Asa Butterfield wystąpił w m.in.: Chłopiec w pasiastej piżamie , Hugo i jego wynalazek cz Gra Endera.

Spider-man ma pojawić się jeszcze w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów w najpewniej epizodycznej roli. Solowy, niezatytułowany jeszcze film o Spider-Manie wyreżyseruje prawdopodobnie Drew Goddard, twórca i producent wykonawczy nowego serialu Marvela, Daredevil.

Źrodło: collider.com


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.