Już tylko dwóch kandydatów walczy o rolę Spider-Mana? 1

Ponad tydzień temu pisaliśmy o tym, że Sony wraz z Marvelem zawęziły listę potencjalnych kandydatów do roli Petera Parkera / Spider-Mana do pięciu nazwisk. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że z listy odpadły trzy nazwiska i to Tom Holland oraz Asa Butterfield walczą o możliwość wcielenia się w tego ikonicznego superbohatera.

Na liście filmografii Toma Hollanda możemy znaleźć takie filmy jak Niemożliwe, Jeżeli nadejdzie jutro, Locke czy W samym sercu morza. Z kolei Asa Butterfield wystąpił w m.in.: Chłopiec w pasiastej piżamie , Hugo i jego wynalazek cz Gra Endera.

Spider-man ma pojawić się jeszcze w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów w najpewniej epizodycznej roli. Solowy, niezatytułowany jeszcze film o Spider-Manie wyreżyseruje prawdopodobnie Drew Goddard, twórca i producent wykonawczy nowego serialu Marvela, Daredevil.

Źrodło: collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
bizarre 2015-05-03

Z dwojga złego to już ten Holland lepszy. Chociaż to nadal wybór na zasadzie mniejszego zła…

Rob 2015-05-02

Dwie części i znów będzie reboot :/ Nie mogliby zrobić Pająka już jako dorosłego, np akcje 10 lat po tym co było w 2. Ech :/

Redox Animek84 2015-05-04

Mi się podoba kierunek, w którym idzie Sony wraz z Marvelem – może dostaniemy w końcu porządny film o Spider-Manie, nawet jeśli główny bohater ma być w liceum z dziewiczym zarostem :)

Proszę czekać…