Interesuję się szeroko pojętą sztuką. Pasjonuje mnie muzyka – sam gram na gitarze – grafika komputerowa, animacja, film, literatura, oraz wszelkie sztuki plastyczne. Ponadto piszę dla wielu serwisów internetowych głównie zajmujących się kulturą oraz – wspomnianą przed chwilą – sztuką. Recenzje, które piszę – i nie tylko – są bliskie mojemu sercu wówczas, kiedy mam oceniać film animowany. To właśnie ten gatunek filmowy towarzyszył mi od najwcześniejszych lat mojego życia, przez filmy takie, jak „Gdzie jest Nemo”, czy „Potwory i spółka” zainteresowałem się głębiej samą kinematografia oraz grafiką komputerową, która coraz bardziej uzależnia od siebie współczesne kino. Chciałbym stworzyć przede wszystkim własny film animowany, więc zapraszam chętnych do pomocy! To właśnie animacja zapoznała mnie z komiksem, ona sprawiła, że skłoniłem się sięgnąć po swój pierwszy zeszyt komiksowy. A następnie sięgnąłem po książkę i w ten sposób zadomowiłem się w literaturze.

Aktor Hemlock Grove w finale Niezgodniej 1

Do obsady Allegiant Part 1 oraz Allegiant Part 2 dołączy Bill Skarsgard, gwiazda serialu pt. Hemlock Grove.

Bill

Póki co postać aktora owiana jest tajemnicą. Wiemy, że będzie mieć sporo wspólnych scen z Jeffem Danielsem – grającym Davida, przywódcę Biura Genetycznego.
Za kamerą Allegiant Part 1 osadzono Roberta Schwentke (Zbuntowana, Red i R.I.P.D.) Tymczasem nie wiadomo, kto wyreżyseruje część drugą.

Premierę Allegiant Part 1 zapowiedziano na 18 marca.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…