Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Masa nowych zdjęć z Mad Max: Na drodze gniewu 4

Wielka premiera widowiska filmowego Mad Max: Na drodze gniewu zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Warner Bros. opublikował niedawno finałowy zwiastun produkcji, który mogliście zobaczyć na łamach naszego portalu (wystarczy, że klikniesz tutaj). Dzisiaj wypuścił do siebie ponad 30 nowych zdjęć. Znajdziecie je w poniższej galerii.

Prześladowany przez demony przeszłości Mad Max uważa, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka po świecie. Zostaje jednak wciągnięty do grupy uciekinierów przemierzających tereny spustoszone przez wojnę nuklearną (Wasteland) w pojeździe zwanym War Rig, prowadzonym przez Imperatorkę Furiosę. Uciekają z Cytadeli sterroryzowanej przez Immortana Joe’ego, któremu odebrano coś wyjątkowego. Rozwścieczony watażka zwołuje wszystkie swoje bandy i wytrwale ściga buntowników, podczas gdy na drogach toczy się wysokooktanowa wojna.

W rolach głównych Tom Hardy oraz Charlize Theron. Za kamerą George Miller. Premiera w polskich kinach już 22 maja.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Santanico

Wyczekuje,jaram się i nie mogę się doczekać 22 maja. Chociaż po tych wszystkich zwiastunach i fotkach mam wrażenie jakbym zobaczył już większość filmu. Mimo to wizyta w kinie obowiązkowa :-)

Redox Santanico

Na szczęście zwiastuny nie zdradzały tyle co chociażby zapowiedzi "Age of Ultron" czy "TASM 2", gdzie miałem wrażenie, że pokazano praktycznie cały film. W przypadku "Mad Maxa" mam wrażenie, że zobaczymy niejedną efektowną scenę akcji, niepokazaną jeszcze w żadnym materiale promocyjnym do filmu.

Jankes

Wygląda to naprawdę super, koniecznie będę musiał się wybrać do kina :)

Proszę czekać…