Nowy spot telewizyjny Witamy na Hawajach

Sony Pictures Entertainment zaprezentowało nowy spot telewizyjny nowego filmu Camerona Crowe'a (Jerry Maguire, U progu sławy) zatytułowany Witamy na Hawajach. W USA film pojawi się na ekranach kin pod koniec tego miesiąca, a na polskich widzów film będzie czekał od 4 września bieżącego roku.

Pracujący dla armii Stanów Zjednoczonych specjalista od broni i uzbrojenia – w życiu prywatnym nielubiany przez otoczenie samotnik – wysłany zostaje do niewielkiej bazy wojskowej na Hawajach, by dopilnować przygotowań do wysłania w kosmos najnowszego satelity szpiegowskiego. Na miejscu spotyka swą dawną miłość, obecnie mężatkę z dwójką dzieci, a sam zakochuje się w oschłej i zasadniczej pani major, którą przełożeni przydzielili mu do pomocy.

W obsadzie są m.in.: Bradley Cooper, Emma Stone, Rachel McAdams, Bill Murray, John KrasinskiAlec Baldwin. Poniższy spot zatytułowany jest Only in Hawaii:

Źrodło: Sony Pictures Entertainment


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.