Nowe promo Jurassic World w duchu oryginalnego Parku Jurajskiego

Universal Pictures przedstawił nowy materiał promocyjny filmu Jurassic World. Obraz w reżyserii Colina Trevorrowa pojawi się w polskich kinach 12 czerwca bieżącego roku. W klipie wypowiadają się m.in.: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Ty Simpkins, Nick Robinson, Steven Spielberg i producent Frank Marshall.

Każdego roku do Parku Jurajskiego na Isla Nublar przybywają miliony turystów, by z bliska podziwiać odtworzone genetycznie dinozaury. Tymczasem w laboratoriach trwają prace nad kolejnymi mutacjami genetycznymi, w wyniku których naukowcy powołują do życia dinozaura o cechach tyranozaura, karnotaura i welociraptora. Monstrum jest większe, groźniejsze, inteligentniejsze i… wymyka się spod kontroli.

W obsadzie filmu są także: Vincent D'Onofrio, Jake Johnson, Irrfan Khan i Omar Sy.

Źrodło: Universal Pictures


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.