Świat według Mindy skasowany przez FOX, ale... 1

Według relacji dobiegających z zachodu, włodarze stacji Fox poinformowali ekipę serialu autorstwa Mindy Kaling, że zostanie on anulowany po zakończeniu obecnego sezonu. Jednak nie ma tego złego…

Nieoficjalnie mówi się, że producent serialu, Universal TV, prowadzi już rozmowy z platformą cyfrową Hulu, która miałaby przejąć serial od Foxa ze zobowiązaniem zamówienia dwóch kolejnych sezonów. Na razie żadna z tych informacji nie została oficjalnie potwierdzona przez przedstawicieli Foxa i Hulu.

Pierwsze spekulacje na temat przenosin Świata według Mindy na platformę cyfrową pojawiły się w styczniu, tuż po tym jak Netfix przejął z rąk NBC nowy serial Tiny Fey i Roberta CarlockaUnbreakable Kimmy Schmidt. Hulu wydaje się być naturalnym domem dla serialu, gdyż już teraz jest on prezentowany na tej platformie w ramach usługi Hulu Plus, na mocy wcześniejszej umowy z Universal TV.

Przez trzy lata emisji na Foxie serial dość przeciętnie radził sobie w ramówce jak na standardy stacji ogólnokrajowej. Jednymi z powodów dla których nie został anulowany wcześniej były przede wszystkim niezłe wyniki osiągane na nagrywarkach DVR oraz spora popularność Świata według Mindy w mediach społecznościowych. Te z pewnością pomogłyby serialowi w gładkim przejściu do serwisu streamingowego jakim jest Hulu.

Źrodło: http://deadline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…