Zwiastun i tuzin plakatów Texas Rising 3

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego 10-godzinnego miniserialu History Channel pt. Texas Rising, którego pierwsza część zadebiutuje na antenie stacji już 25 maja bieżącego roku, o godzinie 21:00 czasu lokalnego.

W 1836 roku, ziemie na zachód od Missisipi uznano Dziki Zachód, a granica Teksasu była postrzegana jako piekło na ziemi. Miażdżeni, z zewnątrz przez meksykańskie armady i zaatakowani od wewnątrz przez dzikie plemiona Komanczów, osadnicy nie mogli czuć się bezpieczni. Ale to był czas odwagi, czas umierania za to, w co wierzyli i czas by stanąć z uniesioną głową naprzeciw wojsk okrutnego generała meksykańskiej armii Santa Anny (Oliver Martinez). Bohaterski generał Sam Houston (Bill Paxton) u boku legendarnej "Żółtej Róży z Teksasu" (Cynthia Addai-Robinson), staje na czele grupy zuchwałych strażników Teksasu, rozpoczynając powstanie przeciwko przeważającym siłom wroga.
Za realizację Texas Rising odpowiada ekipa stojąca za sukcesem mini serii Hatfields & McCoys: Wojna klanów. W obsadzie znaleźli się m.in.: Bill Paxton, Brendan Fraser, Ray Liotta, Jeffrey Dean Morgan, Olivier Martinez, Thomas Jane, Crispin Glover, Rhys Coiro, Jeremy Davies, Cynthia Addai-Robinson, Christopher McDonald, Max Thieriot, Chad Michael Murray, Trevor Donovan, Robert Knepper, Jeff Fahey, Rob Morrow i Kris Kristofferson. Za reżyserię odpowiada dwukrotnie nominowany do Oscara Roland Joffé (Pola śmierci, Misja).













Źrodło: materiały prasowe

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…