Agenci T.A.R.C.Z.Y. i Agentka Carter z kolejnymi sezonami 2

ABC ogłosiła zamówienie na kolejne sezony seriali Marvela. Agenci T.A.R.C.Z.Y. dostali zielone światło na trzeci sezon, a z Agentka Carter otrzymała zamówienie na drugi.

Agentka Carter rozgrywa się po wydarzeniach z filmu Captain America: Pierwsze starcie. Jest rok 1946, Peggy Carter nie tylko musi pogodzić się ze śmiercią miłości swojego życia – Steva Rogersa, powszechnie znanego jako Kapitan Ameryka, którego ciała wciąż nie odnaleziono, ale również z zadaniem, które jej powierzono. Po zakończeniu wojny, Carter pracuje dla Naukowych Rezerw Strategicznych i znacznie bliżej jej do sekretarki niż do żołnierza, którym była. Peggy próbuje uporać się zarówno z samotnością, jak i kolegami z pracy, którzy za wszelką cenę pragną pokazać agentce gdzie jest jej miejsce.

W Agentach T.A.R.C.Z.Y. agent Phil Coulson zbiera zespół wyspecjalizowanych agentów z organizacji znanej pod nazwą T.A.R.C.Z.A. Ich misją jest badanie tego co nowe, dziwne i nieznane na całym globie oraz ochrona tego co zwyczajne przed nadzwyczajnym.

Nowy sezon Agentka Carter zadebiutuje w 2016 roku, natomiast trzeci sezon Agentów T.A.R.C.Z.Y. pojawi się wczesną jesienią tego roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…