Pierwszy zwiastun serialu sci-fi Humans 1

Brytyjska stacja Channel 4 zaprezentowała pierwszy zwiastun thrillera science-fiction Humans, tworzonego we współpracy z amerykańską stacją AMC. Premiera pierwszego z 8-odcinkowego sezonu została zaplanowana na czerwiec bieżącego roku.

Akcja Humans, rozgrywa się w równoległej rzeczywistości, w której najnowszym i najbardziej pożądanym gadżetem na rynku dla każdej zapracowanej rodziny jest "Synth" – rodzaj wysoce rozwiniętych robotów – służących, niesamowicie podobnych do swoich ludzkich odpowiedników. Pewna znużona codziennością, żyjąca na przedmieściach rodzina, kupuje odnowiony model "Synth" w nadziei na zmianę swojego stylu życia. Wkrótce przekonują się, że dzielenie życia z maszyną ma daleko idące i mrożące krew w żyłach konsekwencje.

W rolach głównych występują: William Hurt (Historia przemocy, Układy), Katherine Parkinson (Technicy-magicy, Uczciwa kobieta), Tom Goodman-Hill (Nałożnica diabła, Mr. Selfridge), Colin Morgan (Przygody Merlina, Upadek), Rebecca Front (The Wrong Mans, The Eichmann Show ), Neil Maskell (Utopia, Wielki napad na pociąg ) i Gemma Chan (Sherlock, Fresh Meat). Autorami scenariusza są Sam Vincent i Jonathan Brackley (Tajniacy). Całość realizowana jest na podstawie szwedzkiego serialu Äkta människor.

Źrodło: materiały prasowe

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…