Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kogo zobaczymy w Jurassic World? 3

Już 10 czerwca, po 14 latach przerwy w amerykańskich kinach zadebiutuje kolejna część Parku Jurajskiego. Na szczęście polscy fani filmów o dinozaurach nie będą musieli czekać długo na Jurassic World. Nad Wisłą produkcja wyreżyserowana przez Colina Trevorrowa zadebiutuje dwa dni później.

Jak zapewniają producenci i twórcy filmu nie jest to rebot serii, a kontynuacja. Wydarzenia mające miejsce w Jurassic World rozgrywają się 22 lata po tych, które mogliśmy zobaczyć w Parku Jurajskim. Wizja i marzenia Johna Hammonda (w tej roli Richard Attenborough) o parku dinozaurów spełniły się. Wyspa Isla Nublar nie tylko jest zamieszkana przez wielkie sklonowane gady, ale również posiada działający park rozrywki otworzony przez Masrani Global Corporation.

Oczywiście w filmie ma nie zabraknąć cameo z postaciami znanymi z poprzednich części. Jednakowoż warto zaprezentować nowych bohaterów, których ujrzymy w Jurassic World.

Owen Grady (Chris Pratt)
Poznajcie Owena Grady’ego, nie tylko nowego, ale i głównego bohatera Jurassic World. Wciela się w niego gwiazda Strażników Galaktyki, Chris Pratt. Owen jest jednym z członków załogi pracującej w parku oraz osobą odpowiedzialną za szkolenie welociraptorów. I jeśli wierzyć zwiastunom – jest w tym naprawdę dobry!

Claire Dearing (Bryce Dallas Howard)
Postać w filmie, która będzie pełniła funkcję kierownika zespołu. Dodatkowo wygląda na to, że Claire będzie miała wspólną, romantyczną przeszłość łączącą ją z Owenem Gradym. Jedna ze scen promujących film tak bardzo spodobała się Jossowi Whedonowi, że stwierdził iż ją uwielbia (oto ona klik). Jeśli Claire i Owen nie zostaną przekąsko, któregoś z dinozaurów to wydaje się, że mają przed sobą wspólną przyszłość.

Zach (Nick Robinson) i Gray (Ty Simpkins)
Czym byłby Park Jurajski bez dzieciaków w niebezpieczeństwie? Zach i Gray są siostrzeńcami Claire, którzy odwiedzili park w najgorszym z możliwych momentów. Wygląda na to, że przez większość czasu na ekranie będą musieli uciekać i chować się przed sympatycznymi dinusiami.

Vic Hoskins (Vincent D'Onofrio)
Niedawno D'Onofrio musiał walczyć z Daredevilem jako Wilson Fisk, a dzisiaj ma na głowie bezpieczeństwo parku pełnego dinozaurów. Tak, tak. To właśnie Vic Hoskins jest szefem ochrony, która odpowiada za bezpieczeństwo ludzi odwiedzających Świat Jurajski.

Simon Masrani (Irrfan Khan)
Człowiek, który złożył obietnicę Hammondowi, że otworzy Park Jurajski jaki ten sobie wymarzył. Jest on właścicielem Jurassic World oraz dyrektorem firmy Masrani Corporation. To również on jest odpowiedzialny za plany stworzenia gadzich hybryd.

Blue, Charlie, Delta oraz Echo
Czyli grupka welociraptorów wyszkolonych przez Owena. Szczerze? Nadal nie wiem jak to będzie się prezentować i czy te maszyny do zabijania okażą się potulne niczym szczeniaczki.

Dodatkowo w filmie zobaczymy jeszcze:
- Jake Johnson jako pracownik parku o imieniu Lowery Cruthers
- Omar Sy, czyli Barry jeden z ludzi zajmujących się welociraptorami
- B.D. Wong jako Dr. Henry Wu, który pomagał Hammondowi w tworzeniu dinozarurów
- Brian Tee w roli Takashiego Hamady
- Judy Greer będzie matką Zacha i Gray’a oraz siostrą Claire.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…