CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas z dwugodzinnym finałem 2

Stacja CBS potwierdziła dziś rano, że serial CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas zakończy swój, bieg po 15 sezonach emisji, w dwugodzinnym finale z udziałem oryginalnych gwiazd: Williama Petersena i Marg Helgenberger.

Po zakończeniu obecnego sezonu stało się oczywiste, że CBS nie będzie w stanie utrzymać obu seriali marki CSI w ramówce na kolejny rok, więc podjęto decyzję o zakończeniu oryginalnej serii. Szefostwo stacji rozważało różne opcje odnośnie "pożegnania" Kryminalnych zagadek Las Vegas, z zamówieniem krótkiej, sześcioodcinkowej serii włącznie. Ostatecznie szefostwo stacji TV zdecydowało, że zostanie zrealizowany dwugodzinny finał w formie filmu telewizyjnego, kończący wszystkie wątki, który zostanie wyemitowany 27 września bieżącego roku w w pierwszą niedzielę sezonu 2015/16. Dodatkowo jedna z obecnych gwiazd serialu – Ted Danson w nowym sezonie dołączy do podstawowej obsady najnowszego spin-offu serialu CSI: Cyber, w którym wystąpi u boku Patricii Arquette. Na chwilę obecną nie wiadomo czy "transfer" Dansona pociągnie za sobą jakieś dalsze kroki castingowe w CSI: Cyber. Pewnym jest natomiast, że w drugim sezonie serial będzie musiał przejść pewne zmiany kreatywne.

Źrodło: deadline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Jankes 2015-05-14

Szkoda, bo widziałem wszystkie odcinki i jest dość niezły, ale wszystko się kiedyś kończy :) no może prócz Mody na sukces :)

Proszę czekać…