Po prostu kocham kino :)

KONKURS: Cobain: Montage of heck [zakończony] 2

Ponad 100 milinów sprzedanych płyt, ponad 30 mln fanów na całym świecie, sklasyfikowany na 12. miejscu listy 100 najlepszych gitarzystów wszech czasów magazynu Rolling Stone oraz na 20. miejscu listy 100 najlepszych wokalistów według Hit Parader. 18 maja Multikino zaprasza na dodatkowy seans najbardziej intymnego dokumentu rockowego w historii Cobain: Montage of Heck.

Doświadcz życia, muzyki oraz umysłu Kurta Cobaina, jak nigdy wcześniej w pierwszym całkowicie autoryzowanym filmowym portrecie ikony rocka! Reżyser Brett Morgen prezentuje najbardziej intymny dokument zawierający mieszankę prywatnych archiwów Cobaina oraz nigdy wcześniej nieprezentowanych domowych nagrań video. Wśród nich m.in. szczere wywiady z rodziną i najbliższymi współpracownikami, a także z jego żoną – Courtney Love. Film ten ukazuje sprzeczności pomiędzy tym kim był Kurt, a tym jak odbierali go inni. Przedstawia życie wybitnego artysty od najmłodszych lat, które spędził w rodzinnym Aberdeen przez wyżyny sławy. Cobain: Montage of Heck zebrał świetne recenzje na festiwalach filmowych Sundance i w Berlinie, a teraz będzie można zobaczyć go na ekranach kin sieci Multikino.

Czas trwania: 144 minuty: 132 minuty filmu i 12 minut materiałów ekskluzywnych
Dokument z polskimi napisami

Cobain: Montage of Heck ponownie będzie można zobaczyć 18 maja o 20.00 w  wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa – Ursynów, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż, Zabrze, Lublin, Katowice

KONKURS

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania 2 podwójne bilety na Cobain: Montage of Heck 18 maja o godz. 20.00 do dowolnie wybranego Multikina!

ZADANIE KONKURSOWE

1. Napisz opinię na stronie chociaż jednego filmu w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu, na dole strony należy użyć opcji "Dodaj temat" lub odpowiedzieć na którąś z już opublikowanych opinii.)

2. Dodaj przynajmniej jedną treść do naszej bazy filmowej. Przez jedną treść rozumiemy każdą pojedynczą informację dodaną do strony filmu lub osoby (może to być również dodanie nowego filmu do bazy). Jeśli nie wiesz jak się za to zadanie zabrać, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dodawania treści. PORADNIK
A wszelkie pytania lub wątpliwości można wpisać tutaj w komentarzach, na pewno pomożemy.

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- tytuł filmu z dodaną opinią,
- numer dodanej treści (lub opis do jakiego filmu/osoby i jaka treść została dodana),
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników),
- imię i nazwisko oraz wybrane Multikino,
- w tytule maila proszę wpisać: Cobain

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 17.05.2015 do godz. 10:00. Osoby, które prześlą najciekawsze odpowiedzi oraz spełnią wszystkie punkty regulaminu otrzymają nagrody.
5. Wyniki podamy 17.05.2015 do godziny 20.00 na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.
6. Nagrody będą do odbioru w dniu seansu w wybranym Multikinie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…