Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun serialu Legends of Tomorrow 4

Niedawno informowaliśmy Was na łamach naszego portalu o serialu Legends of Tomorrow, który został zamówiony przez stację The CW. Dzisiaj prezentujemy Wam pierwszą zapowiedź nadchodzącej produkcji będącej spin-offem Arrow oraz Flasha.

Kiedy samotni bohaterowie to za mało… świat potrzebuje legend. Po zobaczeniu przyszłości, jeden z nich desperacko spróbuje ją zmienić. Podróżujący w czasie Rip Hunter postanawia zebrać grupę bohaterów i złoczyńców, aby zapowiedz zbliżającej się katastrofie. Za cel obiera sobie nie tylko ratunek planety, ale również czasu. Czy to zbiorowisko bohaterów, będzie potrafiło pokonać wielkie zagrożenie z jakim nigdy wcześniej się nie spotkało?

W serialu zobaczymy takich bohaterów, jak między innymi Leonard Snart/Kapitan Cold (Wentworth Miller), Mick Rory/Heatwave (Dominic Purcell), Dr. Martin Stein (Victor Garber), Ray Palmer/The Atom (Brandon Routh) oraz Sara Lance/The Canary (Caity Lotz).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Lechu 2015-05-23

Jakby na to nie spojrzeć, to Flash oraz Arrow są serialami dobrymi, także może i ten tragiczny nie będzie. Trochę mnie irytują zimny i gorący, bo faktycznie w czym by nie zagrali, to jednak Prison Break hehe

Marek Jacek 2015-05-14

Nie oglądam ani Flasha, ani Arrowa więc nie wiem czego się spodziewać, ale po grafice promującej wnioskuję coś kiepskiego. I widzę, że obsada Prison Break znowu się zbiera do kupy :)

Proszę czekać…