Interesuję się szeroko pojętą sztuką. Pasjonuje mnie muzyka – sam gram na gitarze – grafika komputerowa, animacja, film, literatura, oraz wszelkie sztuki plastyczne. Ponadto piszę dla wielu serwisów internetowych głównie zajmujących się kulturą oraz – wspomnianą przed chwilą – sztuką. Recenzje, które piszę – i nie tylko – są bliskie mojemu sercu wówczas, kiedy mam oceniać film animowany. To właśnie ten gatunek filmowy towarzyszył mi od najwcześniejszych lat mojego życia, przez filmy takie, jak „Gdzie jest Nemo”, czy „Potwory i spółka” zainteresowałem się głębiej samą kinematografia oraz grafiką komputerową, która coraz bardziej uzależnia od siebie współczesne kino. Chciałbym stworzyć przede wszystkim własny film animowany, więc zapraszam chętnych do pomocy! To właśnie animacja zapoznała mnie z komiksem, ona sprawiła, że skłoniłem się sięgnąć po swój pierwszy zeszyt komiksowy. A następnie sięgnąłem po książkę i w ten sposób zadomowiłem się w literaturze.

Czarny charakter w Wojowniczych żółwiach ninja 1

Do obsady sequela Teenage Mutant Ninja Turtles dołączył Gary Anthony. Aktor stanie się Bebopem.

Bebop

W filmie Bebopa poznamy jako ulicznego chuligana zachowującego się jakby był bardziej inteligentny od innych.
Bebop zadebiutował w serialu animowanym Wojownicze żółwie ninja w latach 80. W kreskówce pojawiał się zazwyczaj w towarzystwie z Rocksteadym.

W Teenage Mutant Ninja Turtles 2 zobaczymy m.in. Megan Fox, Will Arnett, Stephen Amell, Tyler Perry i Brian Tee. Scenariusz napisali Josh Appelbaum i André Nemec, a reżyserują zajmuje się Dave Green.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…