Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Michael Fassbender to Steve Jobs 1

Universal Pictures opublikowało pierwszy teaserowy zwiastun filmu biograficznego o twórcy Apple pt. Steve Jobs. W filmie w reżyserii Danny'ego Boyle'a w tytułową rolę wciela się Michael Fassbender; u jego boku, jako Steve Wozniak, pojawi się Seth Rogen.

Nowa produkcja pod względem fabuły ma skupiać się wyłącznie na trzech ważnych wydarzeniach z życia Jobsa – wypuszczenia Mackintosha (1984), założenia NeXT-a (1997) oraz premiery iPoda (2001).

W rolach drugoplanowych pojawią się także Kate Winslet (jako Joanna Hoffman) oraz Jeff Daniels (w roli prezesa Apple, Johna Scully). Premiera światowa w październiku tego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Redox 2015-05-18

Bardzo dobry teaser, na taki właśnie liczyłem. Po sieci krąży streszczenie scenariusza filmu (z wycieku maili Sony z lutego tego roku). Przy odrobinie dobrej woli ze strony aktorów i zacięciu Boyle’a szykuje się niestandardowy biopic z mniej oczywistymi momentami z życia Jobsa.

Dla chętnych, aby sobie trochę zaspoilerowali film:

http://i.imgur.com/i5Rj7Vp.png

bizarre 2015-05-18

Z wyglądu Fassbender trochę za mało podobny do Jobsa, ale to nic nie będzie znaczyło jeśli dobrze go zagra i film będzie udany.

Redox bizarre 2015-05-18

Przed tą zapowiedzią też byłem trochę sceptyczny co do podobieństwa Fassa do Jobsa. Teaser natomiast pozostawia wrażenie, że charakteryzatorzy odwalili dobrą robotę i pewnie sam Fassbender pomanipulował wagą, bo w jednym z dalszych ujęć jego postaci wygląda na sporo chudszego (może nie ten poziom co "Głód", gdzie wygłodził się dramatycznie do roli).

bizarre Redox 2015-05-19

Mnie teaser nie przekonał (oczywiście tylko w kwestii wyglądu). Do Jobsa jest tu podobny głównie z ubioru, ale to i tak dużo w porównaniu do Ashtona Kutchera :p

Proszę czekać…