Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Scream Queens w pełnym zwiastunie 0

Stacja FOX udostępniła pełny zwiastun promujący ich najnowszy serial Scream Queens. Stylistyka serii będzie w klimatach horroru komediowego, a w obsadzie znajduje się kilka ciekawych nazwisk.

Akcja serialu będzie toczyć się w studenckim kampusie, gdzie dochodzi do tajemniczych morderstw. W obsadzie znajdują się m.in. Jamie Lee Curtis, Emma Roberts, Joe Manganiello, Lea Michele, Abigail Breslin oraz Keke Palmer. Gościnnie wystąpią gwiazdy młodzieżowej muzyki Ariana Grande i Nick Jonas.

Za produkcje odpowiadają Ryan Murphy, Brad Falchuk, Ian Brennan i Dante Di Loreto, odpowiedzialni za seriale Glee oraz American Horror Story.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Redox 2015-05-20

Na razie jestem na nie. Przesadnie cheesowe’owata zaowiedź i do tego za długa. Nie ogarniam tych 3-minutowych zapowiedzi, które już w połowie proszą się o zakończenie. Co się podziało z perełkami teaserów ze stajni HBO (via wszystkie proma Six Feet Under czy zwiastun 2. sezonu Newsroomu)

Movieman Redox 2015-05-21

Obejrzałem sobie promo SFU i aż mnie naszła ochota na powtórkę tego arcydzieła. Niedługo kończę Ekipę powtarzać, wiec będzie trzeba się chyba zabrać za SFU, jedyne 10/10 do którego nigdy nie miałem wątpliwości.

Movieman 2015-05-20

Beznadziejnie to wygląda. Zapowiada się jak jakiś slasherowy pastisz inspirowany serię Krzyk. A Emma Roberts będzie chyba powtarzała swoją rolę z Sabatu. Słabe to.

Proszę czekać…