Matthew McConaughey zagra przeciwnika Spider-Mana?

Matthew McConaughey w ostatnich latach to gorące nazwisko na liście hollywoodzkich aktorów. Nie dziwi, więc fakt, że studia filmowe zajmujące się ekranizacjami komiksów widziałyby go w swoich szeregach. Dzisiaj pojawiła się plotka, jakoby Marvel chciał obsadzić McConaugheya w roli jednego z przeciwników Spider-Mana.

W dalszej części tekstu znajdują się spoilery dotyczące Avengers: Czas Ultrona.

Jeśli wierzyć tym doniesieniom gwiazdor Detektywa i zdobywca Oscara dla aktora pierwszoplanowego za film Witaj w klubie, miałby wcielić się w postać Normana Osborna w reboocie Spider-Mana, który wspólnymi siłami mają stworzyć Marvel oraz Sony.

Sam McConaughey jest zainteresowany pracą przy ekranizacji komiksu i już zapoznaje się ze scenariuszami Marvela oraz DC Comics, o czym sam powiedział w wywiadzie dla Variety. Warto dodać, że w poprzednich filmach o Człowieku Pająku w postać Osborna wcielali się William Dafoe oraz Chris Cooper.

Pikanterii dodaje to, że ta plotka wyszła z tego samego źródła, które obwieściło światu, że w najnowszym filmie Marvela, Avengers: Czas Ultrona umiera Quicksilver.

A Wam jak podoba się pomysł obsadzenia Matthew McConaugheya w tej roli?


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)