Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Matthew McConaughey zagra przeciwnika Spider-Mana? 4

Matthew McConaughey w ostatnich latach to gorące nazwisko na liście hollywoodzkich aktorów. Nie dziwi, więc fakt, że studia filmowe zajmujące się ekranizacjami komiksów widziałyby go w swoich szeregach. Dzisiaj pojawiła się plotka, jakoby Marvel chciał obsadzić McConaugheya w roli jednego z przeciwników Spider-Mana.

W dalszej części tekstu znajdują się spoilery dotyczące Avengers: Czas Ultrona.

Jeśli wierzyć tym doniesieniom gwiazdor Detektywa i zdobywca Oscara dla aktora pierwszoplanowego za film Witaj w klubie, miałby wcielić się w postać Normana Osborna w reboocie Spider-Mana, który wspólnymi siłami mają stworzyć Marvel oraz Sony.

Sam McConaughey jest zainteresowany pracą przy ekranizacji komiksu i już zapoznaje się ze scenariuszami Marvela oraz DC Comics, o czym sam powiedział w wywiadzie dla Variety. Warto dodać, że w poprzednich filmach o Człowieku Pająku w postać Osborna wcielali się William Dafoe oraz Chris Cooper.

Pikanterii dodaje to, że ta plotka wyszła z tego samego źródła, które obwieściło światu, że w najnowszym filmie Marvela, Avengers: Czas Ultrona umiera Quicksilver.

A Wam jak podoba się pomysł obsadzenia Matthew McConaugheya w tej roli?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Redox

O matko znowu Norman Osborn? Co nowego można powiedzieć w temacie tej postaci…

Movieman Redox

Może zagra po kolejnej śmierci wujasa Bena, jego pseudoojczulka czy coś. Osborn przecież nie musi byc od razu Goblinem. Z początku mogłaby to być pozytywna postać dla samego Parkera, a dopiero później ewoluować. Pod warunkiem oczywiście, że Marvel będzie chciał tę postać w 2-3 filmach o Pajączku pokazać.

Quagmire

Jakoś nie wyobrażam sobie aby stary koń Matthew miał bić te dziecko które dostanie rolę Pająka :)

Proszę czekać…