Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bradley Cooper na plakacie komedii kulinarnej 1

The Weinstein Company zaprezentowało plakat nowej komedii Johna Wellsa, której tytuł brzmi Adam Jones. W roli głównej wystąpi czterokrotnie nominowany do Oscara, Bradley Cooper.

Adam Jones będzie historią szefa kuchni, który postanawia zebrać swoją dawną ekipę w celu stworzenia najlepszej restauracji w Londynie. Obsada filmu wyreżyserowanego przez Wellsa prezentuje się zdumiewająco. Oprócz gwiazdy Snajpera znajdziemy w nim takie nazwiska jak Matthew Rhys, Emma Thompson, Daniel Brühl, Uma Thurman, Sienna Miller, Lily James, Jamie Dornan, Alicia Vikander oraz Omar Sy.

Scenariusz Adama Jonesa napisał Steven Knight mający na swoim koncie teksty do takich filmów jak Wschodnie obietnice czy Locke. Premiera komedii kulinarnej zaplanowana jest na 2 dzień października. Wówczas Adam Jones będzie musiał walczyć o widzów z takimi tytułami jak The Walk. Sięgając chmur w reżyserii Roberta Zemeckisa, Victorem Frankensteinem z Danielem Radcliffem i Jamesem McAvoyem oraz z sequelem Olimpu w ogniu – London Has Fallen.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2015-05-20

Ale sztampowy plakat… Równie dobrze zamiast tytułu filmu na plakacie mógł się znaleźć tytuł jakiegoś magazynu. Meeeeh

Proszę czekać…