Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Vivica A. Fox powróci w sequelu Dnia niepodległości 1

Trwa kompletowanie obsady drugiej części Dnia niepodległości. Fani filmu Rolanda Emmericha mają powód do zadowolenia, ponieważ na liście płac znalazło się miejsce dla Viviki A. Fox, który wystąpiła u boku Willa Smitha w poprzedniej odsłonie.

Obcy powracają. I to piętnaście lat później! – powiedziała aktorka dla portalu MLive. Natomiast w rozmowie dla BlackFilm mówiło o samym filmie i postaci, którą będzie kreowała na ekranie.

Zaczynam w tym tygodniu i wracam do pracy z Jeffem Goldblumem oraz Rolandem Emmmerichem. Czuję się jakbyśmy wczoraj kręcili pierwszą część. Jesteśmy wdzięczni, że udało się doprowadzić do kręcenia sequela. Niestety Will Smith zdecydował, że nie chce wracać. Będę jednak pracowała z młodym aktorem Jesse Usherem, który ma spore umiejętności dzięki którym będę pamiętała o Willu i o tym, że gra on mojego syna. Ciesze się, że wybrali właśnie jego, a Will Smith dał mu swoje błogosławieństwo. Mamy nadzieję, że sequel będzie wielkim sukcesem.

Jasmine była striptizerką ze złotym sercem, która wykonywała tę pracę ponieważ były z tego dobre pieniądze. Obecnie pracuje w administracji szpitala. Jestem wdzięczna, że ta postać rozwinęła się również jako kobieta.

Oprócz Fox i Ushera w Dniu niepodległości 2 zobaczymy jeszcze takich aktorów i aktorki jak Bill Pullman, Jeff Goldblum, Judd Hirsch, Brent Spiner, Liam Hemsworth, DeObia Oparei, Sela Ward, Patrick St. Esprit i Charlotte Gainsbourg. Premiera filmu zaplanowana jest na 24 czerwca 2016 roku.

Przypomnijmy, że produkcja z 1996 zarobiła na całym świecie ponad 817 milionów dolarów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…