Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Melissa McCarthy w nowych klipach z filmu Agentka 0

20th Century Fox zaprezentowało pięć nowych klipów promujących Agentkę, nową komedię kryminalną z Melissą McCarthy w roli głównej.

Susan Cooper jest skromnym i niedocenianym analitykiem, pracującym dla CIA. Gdy działający w ukryciu agenci zostają zdekonspirowani, Susan musi porzucić wygodne biurko i wkroczyć do akcji. Jej zadaniem jest rozpracować szajkę handlarzy bronią i zapobiec światowemu kryzysowi. Brak doświadczenia nadrabia brawurą i nieszablonowymi metodami działania, które budzą grozę zarówno jej przeciwników, jak i przełożonych.

Oprócz Melissy McCarthy w obsadzie Agentki znalazły się jeszcze takie nazwiska jak Jason Statham, Rose Byrne, Morena Baccarin, Jude Law, Bobby Cannavale oraz Allison Janney. Reżyserem i scenarzystą jest Paul Feig. Film w polskich kinach zadebiutuje już 5 czerwca.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Animek84 2015-05-21

O 5 klipów za dużo. Ona wcale nie jest zabawna, za każdym razem gra tą samą postać.

bizarre 2015-05-22

Melissa McCarthy – nie wiem czy jest jakaś bardziej irytująca postać w świecie filmowym, kompletnie nieśmieszna i żenująca – nigdy nie zrozumiem jej fenomenu.

Redox 2015-05-21

Wyjątkowo nieśmieszne, nieświeże i nieoryginalne. Mam nadzieję na klapę w box officie.

Animek84 Redox 2015-05-21

Smutek mnie ogarnia, jak pomyślę, że ona ma grać w nowych Łowcach Duchów :(

Movieman Redox 2015-05-21

Raczej mało prawdopodobne. Raz, że poprzedni gniot z Melissą zarobił w USA ponad 84 bańki przy budżecie 20. A to był tak słaby film, że aż szczęka opada. Tutaj dodatkowo jest obsada dosyć mocna. Chociaż również nie obraziłbym sie gdyby film był mega klapą finansową.

Proszę czekać…