Po prostu kocham kino :)

Czy Gosling poradził sobie w roli reżysera? 2

Jeden najgłośniejszych debiutów reżyserskich ostatnich lat! Kiedy Ryan Gosling osiągnął szczyt popularności jako aktor, postanowił stanąć po drugiej stronie kamery. Jego Lost River to film, który łączy w sobie estetykę Drive i bohaterów rodem ze świata Davida Lyncha.

A o czym jest film?
Detroit. Przeklęte miejsce, w którym jedni próbują przetrwać, inni oddają się perwersyjnym fantazjom. Okolicą rządzi Bully, który obcina wargi nożyczkami każdemu, kto mu się sprzeciwi. W domu na przedmieściach katatoniczna staruszka Belladonna zawiesza się w świecie swoich wspomnień. W centrum miasta wyuzdany bankier Dave aranżuje krwawe przedstawienia w nocnym klubie, do którego ściągają tłumy. Zmysłowa Billy spełnia jego psychopatyczne zachcianki, by nie stracić dachu nad głową. Jej starszy syn – Bones pomaga matce, zbierając złom, czym naraża się Bully’emu. Rozumie go tylko Rat – dziewczyna z sąsiedztwa ze szczurem w rękawie. Razem snują się po okolicy. Tylko ona wie, jak to wszystko się zaczęło i jak to wszystko zakończyć.

Lost River od 10 lipca w kinach! Zobaczcie zwiastun już dziś:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Redox 2015-05-25

Z relacji, które do mnie dotarły, dominowała opinia, że to film w gruncie rzeczy słaby, tylko muzyka niby daje radę. Porównanie z Lynchem (który kształtował własny styl przez dekady) przy debiucie to przesada, ale do kogoś trzeba było porównać, prawda drogi dystrybutorze?

Natalia Karzel Redox 2015-05-25

Właśnie też niestety widziałam tylko dość negatywne opinie, może powinien zostać przy aktorstwie… :)

Proszę czekać…