Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Reese Witherspoon zostanie Dzwoneczkiem 2

Już pięć lat temu Walt Disney Pictures wyjawił światu pomysł na zrealizowanie filmu Tink, opowiadającego o Dzwoneczku znanym z filmów o Piotrusiu Panie. Początkowo mówiło się o Elizabeth Banks, która miałaby wystąpić w roli głównej. Dzisiaj wiemy, że w filmie zagra Reese Witherspoon.

Zdobywczyni Oscara z roku 2006 zajmie się również produkcją filmu. Pomagać jej będzie Bruna Papandrea. Dzwoneczek został stworzony przez J.M. Barrie’ego w 1904 roku. Obecnie najlepiej znana jest z animacji Disneya, Piotruś Pan z roku 1953. Jak czas temu powstała również animowana franczyza z Dzwoneczkiem w roli głównej. Ostatni film Dzwoneczek i bestia z Nibylandii w Polsce miał premierę w połowie stycznia tego roku.

Warto również odnotować, że równolegle trwają pracę nad inną wersją Dzwoneczka. Reżyserią zajmuje się Shawn Levy, znany głównie dzięki trylogii Noc w muzeum, a rolę główną ma zagrać Melissa McCarthy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Jankes 2015-05-23

Też uważam, że będzie pasować do tej roli, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu…

Kasia 2015-05-22

O jej ta rola będzie pasować.

Gracjan Mikitin 2015-05-22

Reese jest spoko i na pewno się sprawdzi. Większą bekę miałem z tego, że w innej wersji ma zagrać tę samą postać Melissa :D

Proszę czekać…