Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Prezentacja mocy Fantastycznej Czwórki 1

Do sieci trafiła reklama promująca portal internetowy MovieTickets.com, w której możemy zobaczyć nowe sceny z Fantastycznej czwórki w reżyserii Josha Tranka (reżysera Kroniki. Na ekrany polskich kin ta superprodukcja studia Fox wejdzie 14 sierpnia bieżącego roku.

Dystrybutor na terenie naszego kraju, Imperial – CinePix reklamuje film takim oto opisem: Fantastyczni superbohaterowie, jakimi ich jeszcze nie oglądano: w nowym wydaniu, nowej konwencji i w nowej obsadzie aktorskiej. Historia czworga outsiderów, którzy przenoszą się to alternatywnego i pełnego niebezpieczeństw świata, gdzie ulegają zdumiewającej przemianie i nabierają niezwykłych mocy. Po powrocie muszą się nauczyć wykorzystać swoje nowe umiejętności i ocalić Ziemię przed potężnym wrogiem, który niegdyś był ich przyjacielem.

W obsadzie są między innymi: Miles Teller, Jamie Bell, Michael B. Jordan, Kate Mara, Reg E. Cathey i Toby Kebbell.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-05-23

Bardzo sympatyczna reklama. W tym jednym ujęciu Teller pokazał, że można wykorzystywać rozciągliwe moce w ciekawszy sposób niż sięgając po nową rolkę papieru toaletowego, tak jak było to w 2005 roku… Nurtuje mnie skąd znam tego aktora w okularach, który wygląda jak syn Miguela Ferrera :)

Asmodeusz 2015-05-23

a myślałem że poprzednie odsłony fantastycznej 4 były kiepskie

Jankes Asmodeusz 2015-05-23

E no bez przesady, ja się uśmiechnąłem :)

Redox Asmodeusz 2015-05-23

Hmm a co w zasadzie jest tu tak kiepskiego? Bazując na zwiastunach, dostępny materiał wygląda obiecująco i na moje oko dużo lepiej od dwóch poprzednich części.

Proszę czekać…