Pomniejszający się Ant-Man na okładce Empire

Na okładce czerwcowego magazynu Empire pojawił się bohater filmu Ant-Man. Na ekranach polskich kin film w reżyserii Peytona Reeda zadebiutuje 17 lipca 2015 roku dzięki Disneyowi.

Zawodowy oszust Scott Lang (Paul Rudd) aka Ant-Man, za sprawą niezwykłego kostiumu potrafi zmniejszać się do rozmiarów mrówki, zyskując jednocześnie nadludzką siłę. Gdy świat stanie w obliczu nowej generacji zagrożeń, Ant-Man wraz ze swoim mentorem doktorem Hankiem Pymem (Michael Douglas), zaplanuje skok, który może zapobiec katastrofie i powstrzymać złowrogiego Yellowjacketa (Corey Stoll).

Dzięki Empire dowiedzieliśmy się kilku nowych rzeczy o filmie:

  • W Ant-Manie zobaczymy Anthony'ego Mackie czyli Sama Wilsona / Falcona z filmowego uniwersum Marvela, którego mogliśmy już oglądać w akcji w filmach Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz i Avengers: Czas Ultrona i w 2016 roku zobaczymy go w filmie III fazy – Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.
  • W mniejszych epizodach mają pojawić się inni członkowie Avengers, jednak nie dostaliśmy konkretnego sprecyzowania tej informacji.
  • W scenariuszu i wizji Edgara Wrighta mieli pojawić się inni bohaterowie, z których zrezygnowano po jego odejściu od projektu.
  • W wersji Wrighta zamiast Yellowjacketa miał pojawić się Nano Warrior. Usunięto także ze scenariusza pewną scenę pościgu samochodowego.

Źrodło: empireonline.com


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.