Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

[SPOILER] Któż to ściga Jokera na planie Suicide Squad? 3

SPOILER

Każdy kto nie chce za dużo dowiedzieć się o nadchodzącej produkcji od DC pt. Legion samobójców powinien nie czytać poniższego tekstu. Może on zdradzić kluczowe elementy fabuły.

No cóż, jak już to czytasz to znaczy, że prawdopodobnie wiesz o czym mowa, gdyż plotki na ten temat krążyły już po sieci. Otóż kilku fanom udało się uwiecznić na planie zdjęciowym scenę pościgu Jokera (Jared Leto) i Harley Quinn (Margot Robbie) przez samego… Batmana! Wcześniej pojawiło się zdjęcie z planu, na którym widać Bena Afflecka co doprowadziło do spekulacji czy Batman rzeczywiście pojawi się w filmie i teraz mamy tego potwierdzenie. Nie wiadomo oczywiście czy scena jest kluczowa dla filmu i jak długo będzie trwała, ale i tak jest to ciekawy smaczek dla fanów.

Obraz reżyseruje David Ayer, a premierę ustalono na sierpień 2016 roku.The Batmobile!! #batman #suicidesquad #joker #darkknight #toronto #batmobile

Film zamieszczony przez użytkownika ERNstagram (@ernievicente)


Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-05-27

Jestem prawie pewien, że to będzie mój ulubiony Batmobil. Wygląda na to, że zapożyczono wszystko co najlepsze z wersji Burtona, Schumachera i Nolana, po czym połączono w jeden pojazd.

Proszę czekać…