"May the Force Be With You"

Comedy Central z polskimi produkcjami 0

Chodź od startu Comedy Central w naszym kraju minęło już wiele miesięcy, kanał dopiero teraz wprowadza do ramówki polskie produkcje. Na przełomie marca i kwietnia na antenie stacji zobaczyć będzie można dwa własne programy: Hu, jak humor i Kookły. Nie zabraknie także zagranicznych formatów. Comedy Central chce także powiększyć swój zasięg w Polsce.

W marcu Comedy Central zaczyna nadawać kabaretowy show z udziałem publiczności Hu, jak humor, w którym pojawią się liczne skecze, piosenki i improwizacje. Kolejne wydania programu będą prowadzone przez inne, polskie kabarety. Hu, jak humor nadawany będzie w niedziele o godz. 22, od 1 kwietnia.

Drugą nowością polskiego oddziału stacji są Kookły, program rozrywkowy z kukiełkami w roli głównej. W kolejnych odcinkach widzowie zobaczą losy mieszkańców typowo polskiego bloku. Kookły oglądać będzie można w piątki o godz. 22.00, od 30 marca.

Kolejne własne produkcje Comedy Central pojawią się na antenie stacji dopiero jesienią tego roku. Derrick Ogrodny, szef polskiej wersji kanału, zapowiada, że jedną z nowości będzie program z elementami erotycznymi.

Wśród produkcji zagranicznych, widzowie Comedy Central już od połowy marca oglądać będą mogli m.in. takie seriale jak: Bobby, kontra wapniaki, Chłopaki z baraków, Gotowe na wszystko, Hoży doktorzy czy Łowców faktów.

Comedy Central w Polsce nadaje od 19 października 2006 roku. Kanał oglądać można m.in. na platformie cyfrowej N i w sieci kablowej Multimedia Polska. – Rozmawiamy z kolejnymi dystrybutorami – przyznaje Ogrodny. – Walka o dystrybucję jest ciężka – dodaje.

Kanał Comedy Central rozpoczął działalność w USA w 1991 roku. Obecnie kanał dostępny jest – poza Polską – również w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Włoszech pod nazwą Paramount Comedy, a także od stycznia 2007 roku w Niemczech. W tym roku kanał ma pojawić się również na Węgrzech i w Holandii.

MediaLink

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Daisy

Właśnie wróciłam z nagrania kabaretu Hu jak Humor, i powiem, że tak to się dawno nie wybawiłąm, starsznie mi się podobało, poprostu cudowne ;) Naprawde gra wszystkich kabaretów była wprost fenomenalna.

Jednego czego żałuję to, to, że nie będę mogła obejrzeć bo niestety z tego co wiem w Aster nie jest dostępny wasz program :/

Pozdrawiam i gratuluję takich kabaretów, i że zapraszacie takich wspaniałych aktorów

Proszę czekać…