Po prostu kocham kino :)

Tej nocy królewska rodzina prawie doznała zawału! 0

Jesteście ciekawi jakie wydarzenia niemalże przyprawiły rodzinę królewską o zawał? Prezentujemy polski zwiastun nazywanej kobiecą wersją Jak zostać królem – komedii Randka z królową. W kinach od 3 lipca.

Czy księżniczki na imprezach podrywają przystojniaków, piją w autobusach i zakochują się w nieodpowiednich facetach? Tego dowiecie się w komedii Randka z królową, kobiecej wersji przeboju "Jak zostać królem". "Mamo, sześć lat żyłyśmy jak w klasztorze. Czas wyjść do ludzi!" – tak zirytowana 19-letnia Elżbieta II przekonuje rodziców, aby pozwoli jej iść "w miasto". Wraz z młodszą siostrą – buzującą energią Małgorzatą, udadzą się incognito na największą imprezę w historii Londynu. Co przyniesie ta wyjątkowa eskapada? Zdradzimy tylko, że tej nocy w Buckingham Palace nikt spokojnie nie zaśnie, a księżniczki poznają smak pierwszych pocałunków.

Randka z królową to nieopowiedziana dotąd historia pierwszej miłości Elżbiety II, która teraz rządzi Wielką Brytanią i jej siostry Małgorzaty, która "zapisze się w historii jako Lindsay Lohan rodziny królewskiej" (The Hollywood Reporter). Historia, która wreszcie ujrzała światło dziennie jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Elżbieta i jej młodsza siostra Małgorzata wymykają się z oficjalnego przyjęcia w hotelu Ritz w Londynie. Podekscytowane ruszają w miasto. Kiedy Małgorzata znika w tłumie wraz z grupą świętujących kapitanów marynarki, Elżbieta wpada (dosłownie!) w ramiona młodego lotnika – Jacka. Zderzenie odmiennych światów tej nietypowej pary doprowadza do serii zabawnych pomyłek. Szczególnie, że Jack nie wie kim jest Elżbieta, ona zaś nie zna jego tajemnicy. Próbując odnaleźć Małgorzatę, jednocześnie uciekają przed dwoma wysłannikami Królewskiej Gwardii.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…