Ośmioro wybrańców w nowych zwiastunach serialu Sense8 1

Platforma Netflix zaprezentowała osiem nowych zwiastunów serialu Sense8, autorstwa J. Michaela Straczynskiego oraz Andy'ego i Lany Wachowskich, na których możemy bliżej się przyjrzeć głównym bohaterom serii. 12-odcinkowy pierwszy sezon zostanie udostępniony widzom w całości już 5. czerwca bieżącego roku.

Sense8 opowiada o grupie ośmiorga osób z całego świata połączonych ze sobą na poziomie mentalnym i emocjonalnym. Dzięki temu połączeniu są w stanie jednocześnie odczuwać, to co pozostali członkowie grupy oraz korzystać i wiedzy i umiejętności poszczególnych jej członków. Wszyscy znajdują się w ogromnym niebezpieczeństwie, kiedy stają się celem organizacji, która widzi w nich zagrożenie dla przyszłości świata.

W serialu występują: Brian J. Smith, Tuppence Middleton, Jamie Clayton, Miguel Angel Silvestre, Tina Desai, Doona Bae, Aml Ameen, Max Riemelt, Naveen Andrews, Daryl Hannah, Terrence Mann, Freema Agyeman, Alfonso Herrera, Erendira Ibarra, Adam Shapiro, Ness Bautista i Joe Pantoliano.
Źrodło: collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…