Adam Rodriguez rusza na podbój Imperium 0

Gwiazdor serialu CSI: Kryminalne zagadki Miami, Adam Rodriguez, wystąpi w drugim sezonie największej serialowej niespodzianki ostatniego sezonu w amerykańskiej telewizji, dramacie Imperium stacji Fox, osadzonym w świecie muzyki hip-hop.

Rodriguez wcieli się w postać Laza Delgado, w powracającej roli wygadanego promotora muzycznego, ze sporym talentem do robienia przekrętów. Laz jest rodowitym nowojorczykiem i byłym ratownikiem medycznym, który zaczyna interesować się Cookie (Taraji P. Henson). Polscy widzowie najlepiej kojarzą aktora z roli Erica Delko w serialu CSI: Kryminalne zagadki Miami. W ostatnim czasie występuje on również w serialu The Night Shift stacji NBC, a już wkrótce będzie go można zobaczyć w filmie Magic Mike XXL, gdzie wystąpi u boku Channinga Tatuma i Joe Manganiello. W nowej serii Imperium, obok Rodrigueza, w gościnnych rolach wystąpią m.in.: Chris Rock, Alicia Keys, Lenny Kravitz i Ne-Yo.

Drugi sezon serialu zadebiutuje na antenie stacji Fox już 23. września o godzinie 21:00 czasu lokalnego. Polska data emisji na razie nie jest znana.

Źrodło: deadline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…