Kolejny serialowy przebój stacji Fox z szansami na powrót 1

Wygląda na to, że stacja Fox przygotowuje się do powrotu kolejnego ze swoich hitów. Po zamówieniu kolejnego sezonu Z archiwum X i spin-offu 24 godzin przyszła pora na serial Skazany na śmierć, który miałby być zrealizowany w formie limitowanej serii.

Fabularne szczegóły projektu są jeszcze dość pobieżnie, ale wiadomo, że serial miałby powrócić w krótkiej serii o zamkniętym zakończeniu, mającej do kilkunastu odcinków. W rolach głównych siły ponownie połączą Wentworth Miller i Dominic Purcell. Na początku tego roku Miller, który w ostatnim czasie połączył siły ze swoim serialowym bratem w serialu The Flash stacji CW, a wkrótce wspólnie z nim wystąpi w Legends of Tomorrow, przyznał, że pojawił się pomysł na kontynuację Skazanego na śmierć i wydaje się, że coś jest faktycznie na rzeczy. Później wiceprezes Foxa, Gary Newman, podczas styczniowego Television Critics Assoc. press tour przyznał, że tytuł mógłby być świetnym pomysłem na serial limitowany, ale stwierdził wówczas, że stacja nie ma w planach zjazdu ekipy z Fox River.

Zarówno przedstawiciele stacji jak i studia, które realizowały oryginalny serial odmówiły komentarza w sprawie.

Źrodło: tvline,com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Bluejohn_26 2015-06-04

Szczerze powiedziawszy, nie wiem jak ten projekt miałby być zrealizowany i w którym miejscu osadzony, ale jeśli miałby przypominać czwarty sezon serialu, to równie dobrze już teraz mogą go sobie odpuścić.

Quagmire 2015-06-04

Chyba w Foxie zapomnieli już dlaczego skasowano Prison Break, więc może przypomnę. Zbierał fatalne recenzje, miał coraz gorszą oglądalność, krążył w oparach absurdu, a 2 nominacje do Złotych Globów za pierwszy sezon wyglądały jak wiadomość z alternatywnej rzeczywistości. Wszystkie wątki zamknięte, ważni bohaterowie uśmierceni, po co i dlaczego to kontynuować?

bizarre Quagmire 2015-06-04

Prison Break powinien się skończyć po 2 sezonach. Na 3. i 4. żal było patrzeć. Mam nadzieję, że nie odgrzeją już tego kotleta :p

Proszę czekać…