Serialowe wiadomości castingowe 8

W ostatnich dniach pojawiło się sporo informacji na temat nowości i zmian obsadowych w popularnych serialach. W tym miejscu chcielibyśmy przybliżyć wam część z nich:

Outlander – do obsady drugiego sezonu serialu dołączyli Robert Cavanah i Stanley Weber. Cavanah wcieli się w rolę Jareda Frasera, kuzyna Jamiego, który pozwala jemu i Claire zatrzymać się w swojej paryskiej posiadłości. Jared jest również odnoszącym sukcesy handlarzem winem i silnym jakobitą. Zleca też Jamiemu opiekę nad swoim interesem, kiedy wyjeżdża do Zachodnich Indii. Weber zagra hrabiego St. Germaina, członka francuskiego Dworu, który ma reputację bezwzględnego człowieka. Jest również znany z zamiłowania do okultyzmu.

Homeland – do podstawowej obsady piątego sezonu dołącza czworo nowych aktorów: Sebastian Koch wcieli się w rolę Otto Düringa, niemieckiego filantropa i nowego szefa Carrie. Miranda Otto zagra Allison Carr – szefową Berlińskiej sekcji CIA, pracującą bezpośrednio pod komendą Saula. Sarah Sokolovic pojawi się jako Laura Sutton, amerykańska dziennikarka w Berlinie pracująca dla fundacji Düringa. Ostatnim Nowym nabytkiem jest Alexander Fehling, grający radcę prawnego fundacji Düringa i nowego chłopaka Carrie.

Heroes: Reborn – do obsady limitowanego serialu stacji NBC dołączyli ostatnio Sendhil Ramamurthy i Noah Gray-Cabey, którzy powrócą do ról znanych z oryginalnej produkcji: doktora Mohindera Suresha i Micaha. W serialu zagra również Nazneen Contractor, która wcieli się w rolę tajemniczej kobiety imieniem Farah.

Lucky ManSendhil Ramamurthy wystąpi również w nowym serialu brytyjskiej stacji Sky1, realizowanym na podstawie pomysłu Stana Lee. Ramamurthy zagra Juliana – naczelnika więzienia Brixton Hill.

Quarry – Aoibhinn McGinnity w nowym serialu stacji Cinemax wystąpi w powracającej roli Marcy, kobiety powiązanej z Brokerem.

InnaJustin Prentice dołączył do obsady na wieloodcinkowy występ w drugiej części finałowego sezonu serialu. Aktor wcieli się w postać Patricka – "błękitno-krwistego" studenta Princeton, który w trakcie podróży po świecie spotyka Tamarę (Jillian Rose Reed).

MadoffTom Lipinski dołączył do Richarda Dreyfussa w obsadzie nowego miniserialu stacji ABC. Aktor wcieli się w rolę Marka Madoffa – starszego syna Berniego. W miserialu wystąpi również Frank Whaley, który zagra Harry’ego Markopolosę, maniaka matematycznego, który zwraca uwagę zarozumiałego świata finansjery.

Prawo i porządek: Sekcja specjalnaDallas Roberts powróci do roli charyzmatycznego doktora i seryjnego mordercy Grega Yatesa w pierwszym odcinku nowego sezonu.

Fear the Walking DeadSandrine Holt została obsadzona w roli dr Bethany Exner, zaufanej i doświadczonej lekarki w pierwszym sezonie nowego serialu stacji AMC.

Agenci T.A.R.C.Z.Y.Luke Mitchell, który w ostatnim sezonie serialu występował w gościnnej roli Lincolna Campbella w trzeciej serii bedzie członkiem regularnej obsady.

Untitled X-Files Revival – znany z serialu Community, Joel McHale, wystąpi w gościnnej roli w nadchodzącym sezonie serialu. Aktor wcieli się w rolę Tada O’Malleya, konserwatywnego prezentera internetowych wiadomości, który staje się nieoczekiwanym wsparciem dla Muldera.

Masters of SexMichael O'Keefe i Frances Fisher zagrają rodziców Virginii, którzy kwestionują jej wybory życiowe i udział w badaniach. Oboje pojawią się w dwóch odcinkach nadchodzącego, trzeciego sezonu.

Elementary – gwiazdor serialu FringeJohn Noble dołącza do regularnej obsady dramatu stacji CBS, w którym wcieli się rolę wyobcowanego ojca Sherlocka Holmesa.

11/22/63 – po niedawnym finale Justified: Bez przebaczenia, nową rolę znalazł Nick Searcy, który zagra dyrektora liceum Deke’a Simmonsa w nowym serialu platformy Hulu, przygotowywanym przez J.J. Abramsa na podstawie powieści Stephena Kinga.

ShadowhuntersDavid Castro dołącza do obsady serialowej wersji cyklu Dary Anioła autorstwa Cassandry Clare. Castro pojawi się w serialu jako Raphael, elegancki i przystojny wampir.

Young & HungryJayson Blair wystąpi w powracającej roli Jake’a, beztroskiego młodszego brata Josha (Jonathan Sadowski), który wraca do miasta, z nadzieją rozpoczęcia kariery szefa kuchni.

KingdomNatalie Martinez i Jessica Szohr zagrają w drugim sezonie serialu. Martinez wystąpi w powracającej roli Alicii Mendez, niedoświadczonej zawodniczki ze skłonnościami do autodestrukcji. Szohr wystąpi jako Laura Melvin, fotograf, której obiektem zainteresowania staje się Jay (Jonathan Tucker). Artystka chce namówić go na sesję zdjęciową.

Źrodło: deadline.com / tvline.com / hollywoodreporter.com / spoilertv.com / eonline.com / accesshollywood.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…