Serialowe wiadomości castingowe 14/6/2015 3

Nowa porcja newsów castingowych, które pojawiły się w ciągu ostatnich kilku dni. Dziś m.in.: Outlander, Graceland, Shadowhunters i Fear the Walking Dead.

Outlander – ośmioro aktorów dołącza do drugiego sezonu serialu. Audrey Brisson wcieli się w rolę siostry Angelique – francuskiej zakonnicy pracującej w szpitalu Des Anges. Na chwilę obecną aktorka została zaangażowana z myślą o występie gościnnym, jednak istnieje możliwość, że jej rola zostanie rozszerzona. Romann Berrux zagra rolę Fergusa Frasera wcześniej znanego jako Claudel, który jest francuskim emigrantem do nowej Ziemi. Fergus urodził się w Paryżu i został wychowany w jednym z tamtejszych burdeli, nie wiedząc kim są jego prawdziwi rodzice oraz czy nadal żyją. Kolejnym nabytkiem jest Dominique Piñon, który wystąpi w roli mistrza Raymonda. Mały, uprzejmy aptekarz, mistrz Raymond jest również tajemniczym uzdrowicielem z dużą wiedzą na temat sekretnych spraw z zakresu polityki i okultyzmu. W roli szlachcianki Mary Hawkins wystąpi Rosie Day. Zaręczona z francuskim szlachcicem Mary odkrywa, że jest pionkiem w rozgrywkach politycznych swych krewnych. Andrew Gower zagra zesłanego na wygnanie księcia Charlesa Edwarda Stuarta, młodego dziedzica katolickiej dynastii, knującego intrygi, które pomogłyby mu w powrocie na tron. Natalie Spence pojawi się w drobnej roli żony. Niestety na chwilę obecną nie wiadomo w czyją małżonkę wcieli się aktorka. Margaux Chatelier odegra rolę Annalise de Marillac, dawnej ukochanej Jamiego z czasów jego pobytu we Francji. Ostatnim z nowych aktorów jest Marc Duret, który wcieli się w rolę Josepha Duverney, ministra finansów na dworze Ludwika XV.

ShadowhuntersKaitlyn Leeb jest kolejną aktorką, która wystąpi w serialowej adaptacji cyklu "Dary Anioła" autorstwa Cassandry Clare. Leeb wcieli się w rolę Camille Belcourt pięknej i przebiegłej przywódczyni klanu wampirów w Nowym Jorku.

ClippedSkyler Stone zagra Travisa w kilku odcinkach nowej komedii stacji TBS. Szczegóły jego roli nie zostały ujawnione.

GracelandTom Schanley będzie nowym stróżem prawa w serialu Jeffa Eastina. Aktor wcieli się w rolę Casha Windgate’a, funkcjonariusza policji stanowej, który sprowadza kłopoty na jednego z mieszkańców domu. W nowym sezonie wystąpi też Peter Stormare, który wcieli się w szefa ormiańskiej mafii Martuna Sarkissiana.

RectifyMichael Vartan wystąpi w gościnnej roli w trzecim sezonie serialu. Aktor wcieli się w rolę mężczyzny, którego życiowe ścieżki przetną drogę Amanthy (Abigail Spencer) – siostry głównego bohatera.

TwardzielkaAshley Greene dołącza do regularnej obsady trzeciego sezonu dramatu DirecTV. Aktorka wcieli się w postać Mii Levesque, byłej współpracownicy NSA, która potrzebuje pomocy Ethana (Cole Hauser), po nieudanej próbie zamachu na jej życie.

Kingdom – w drugim sezonie serialu wystąpi Mark Consuelos, który odegra rolę Seana Chapasa, byłego zawodnika MMA i jednego z najstarszych przyjaciół Alveya (Frank Grillo), mającego możliwość całkowitej odmiany losu siłowni Alveya.

Benders – znany z Rodziny Soprano, Steve Schirripa. wcieli się w rolę Vito, przeciwnika bohaterów granych przez Lindsey Broad i Chrisa Distefano.

Fear the Walking DeadColman Domingo pojawi się w powracającej roli Stranda – inteligentnego i wyrafinowanego mężczyzny, o tajemniczej przeszłości w pierwszym sezonie serialu stacji AMC.

HuntersNathan Phillips zagra główną rolę najnowszym projekcie stacji Syfy. Phillips wcieli się w postać detektywa Flynna Carrolla i byłego agenta FBI cierpiącego na zespół stresu pourazowego, którego halucynacje pogarszają się na skutek zaginięcia jego żony.

Doktor Who – w nadchodzącym sezonie serialu Joivan Wade ponownie wcieli się w postać Rigsy’ego, graficiarza znanego z odcinka Flatline.

Heroes: RebornCristine Rose w limitowanej serii stacji NBC powróci w roli Angeli Petrelli, matki Petera i Nathana – głównych bohaterów oryginalnego serialu.

Madoff – na koniec news związany z nowym miniserialem stacji ABC. Do obsady dołączają Danny Deferrari i Stephen Gevedon, którzy wcielą się odpowiednio w role: Andrew Madoffa – syna Berniego oraz Roberta Jaffe obłudnego i bezlitosnego menedżera zarządzającego aktywami, a także zięcia Carla Shapiro – bliskiego przyjaciela Berniego.

Źrodło: deadline.com / ew.com / tvline.com / hollywoodreporter.com / spoilertv.com / digitalspy.co.uk / accesshollywood.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…