Imperial połączył się Cinepixem

Zarząd Imperial Entertainment Home Video Sp. z o.o. oraz CinePix Sp. z o.o. ma zaszczyt poinformować, iż z dniem 12 lutego 2007, firmy połączyły się i kontynuują swoją działalność pod nową nazwą: Imperial – CinePix Sp. z o.o.

Imperial Entertainment działa w Polsce od 1991 roku, jest wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim wytwórni filmowych: 20th Century Fox, MGM, Buena Vista Home Entertainment oraz Sony Home Entertainment.

Imperial - CinePixImperial - CinePix

CinePix działa na rynku dystrybucji kinowej od 2004 roku, regularnie i z sukcesem wprowadza na polskie ekrany kolejne przeboje filmowe studia 20th CENTURY FOX.

Wkrótce na ekranach kin dzięki Imperial CinePix zobaczymy: Ostatni Król Szkocji, Rocky Balboa, Sposób na rekina, Tropiciel, Fantastyczna Czwórka 2, Szklana Pułapka 4, Simpsonowie.

Na płytach DVD w najbliższym czasie zostaną wydane: 24 Godziny Sezon 5, High School Musical, Straszny Dom, Ricky Bobby Demon Prędkości, Prison Break – Skazany na Śmierć, Click i robisz co chcesz, Borat, Strażnik, Casino Royale, Eragon, Maria Antonina, Sezon na misia, Patrol, Noc w muzeum, Dobry Rok, Piotruś Pan.

Informacje prasowa