Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Angelina Jolie ponownie Czarownicą? 2

Walt Disney Pictures planuje już stworzenie sequelu filmu fantasy, Czarownica w którym główną rolę zagrała Angelina Jolie. Decyzja wydaje się być oczywista, patrząc na to ile produkcja zarobiła.

Czarownica była jednym z hitów ubiegłego roku. Na całym świecie zgarnęła ponad 758 milionów dolarów. Jeśli chodzi o drugą część, studio zatrudniło już osobę, która będzie miała za zadanie stworzyć scenariusz filmu. Jest nią 63 letnia Linda Woolverton, która ma na swoim koncie teksty do takich klasyków jak Król Lew czy Piękna i Bestia.

Na razie nie wiadomo co z samą Angeliną Jolie. Podobno rozmowy już trwają, ale na konkrety przyjdzie nam jeszcze poczekać. Dla przypomnienia prezentujemy Wam opis pierwszej części:
Tytułowa Czarownica była niegdyś piękną i dobrą dziewczyną. Jej radosną młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swojej ojczyzny. Jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej czyste serce w kamień… Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę – nowonarodzoną córkę następcy tronu wrogiego królestwa.

Warto również odnotować, że Disney produkuje już kolejne filmy live-action na podstawie swoich klasycznych animacji. W przyszłym roku premiera sequela Alicji w Krainie Czarów z Mią Wasikowską. A w planach jeszcze takie projekty jak Kubuś Puchatek czy Dumbo.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Katarzyna Kubicka 2015-06-17

I co by dali w drugiej części? Ja tego nie widzę.

Proszę czekać…