Klimatyczny teaser drugiego sezonu Fargo 1

W sieci zadebiutował pierwszy teaser drugiego sezonu pozytywnie przyjętego przez krytykę serialu Fargo, który powróci z nowymi odcinkami na antenę stacji FX we wrześniu bieżącego roku.

Drugi sezon przeniesie nas w czasie do 1979 roku, do Sioux Falls w południowej Dakocie i skupi się na przeżyciach młodego policjanta Lou Solvesona (Patrick Wilson), który trafia w sam środek porachunków pomiędzy miejscowym gangiem, a dużą organizacją mafijną.

Obok Wilsona w obsadzie drugiego sezonu znaleźli się również: Kirsten Dunst, Kieran Culkin, Ted Danson, Brad Garrett, Nick Offerman, Jesse Plemons, Bokeem Woodbine oraz Bruce Campbell.

Źrodło: collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
bizarre 2015-06-19

Ten ptaszek mimowolnie powoduje skojarzenia z Twin Peaks. Ciekawy jestem jaką rolę będzie miał Bruce Campbell, bo chyba to on ma największy potencjał komediowy z tej ekipy. A pierwszy sezon w dużej mierze opierał się właśnie na komizmie Freemana.

Bluejohn_26 bizarre 2015-06-19

Campbell Ma się wcielić w rolę "przyszłego" prezydenta USA – Ronalda Reagana i jest raczej pewne, że to nie on będzie grał "pierwsze skrzypce" w nadchodzącym sezonie.

bizarre Bluejohn_26 2015-06-19

No to będzie niewielka i raczej "poważna" rola.

Proszę czekać…