Po prostu kocham kino :)

KONKURS: Noc Kina [zakończony] 2

Już 26 czerwca br. w wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się 17. edycja Nocy Kina! Poprzednie imprezy gromadziły pond 20 tysięcy widzów. O tym, czy ta również będzie miała równie wysoką frekwencję dowiemy się już w czerwcu, gdy kinomani zawitają do wybranych kin sieci Multikino na terenie całej Polski.

W konkursie wygrywa: apteacher
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

26 czerwca sieć kin Multikino zaprasza do udziału w 17. edycji Nocy Kina, podczas której z jednym biletem kinomani będą mogli przemieszczać się między wszystkimi salami multipleksów i oglądać najciekawsze filmy z ostatnich miesięcy. Od 23.00 do samego rana uczestnicy święta filmów zobaczą komedie, dramaty, filmy grozy, kino akcji oraz polskie kino.

Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat. Podczas wydarzenia 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami oraz kinami.

17. edycja Nocy Kina odbędzie się 26 czerwca 2015 roku w wybranych  kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Łódź.

Repertuar:

GRUPA A – Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Katowice Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań 51, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Łódź

GRUPA B – Gdynia, Poznań Malta, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Zabrze

O szczegółowy repertuar zapytaj w swoim kinie. Kartonikowy repertuar wraz z wielką dolewką otrzymasz z biletem od 26 maja 2015 roku. Osoby, które zakupiły bilety w przedsprzedaży otrzymają kartonikowy repertuar wraz z dolewką po wcześniejszym pokazaniu biletu w kasie lub w dniu imprezy.

KONKURS

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania podwójne zaproszenia na 17. edycję Nocy Kina 26 czerwca godz. 23.00 do Multikina Olsztyn, Warszawa Targówek, Łódź.

ZADANIE KONKURSOWE

1. Napisz opinię na stronie chociaż jednego filmu w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu, na dole strony należy użyć opcji "Dodaj temat" lub odpowiedzieć na którąś z już opublikowanych opinii.)

2. Oceń chociaż jeden film w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu należy przyznać odpowiednią wg preferencji ilość gwiazdek od 1 do 10).

*Zadanie 1. i 2. można wykonać oceniając i komentując jeden film.

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- tytuł filmu z dodaną opinią,
- tytuł ocenionego filmu,
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- imię i nazwisko oraz wybrane Multikino (Olsztyn, Warszawa Targówek lub Łódź.)
- w tytule maila proszę wpisać: Noc Kina

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 24.06.2015 do końca dnia. Osoby, które prześlą najciekawsze odpowiedzi oraz spełnią wszystkie punkty regulaminu otrzymają nagrody.
5. Wyniki podamy 25.06.2015 do godziny 19.00 na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.
6. Nagrody będą do odbioru w dniu seansu w wybranym Multikinie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

MegaTM

szkoda, ze konkurs jest tylko na Warszawę i Łódź… :/ Oculus i Nocny pościg można było sobie darować… Czemu nie Szybcy i wściekli 7 np.? ;)

lechu_1982

Repertuar Grupy A całkiem spoko. Tylko Anioł Śmierci i Coś za mną chodzi, mocno go zubażają.

Proszę czekać…