Po prostu kocham kino :)

Emma Stone uwodzi nieracjonalnego mężczyznę! 0

Emma Stone uwodzi nieracjonalnego mężczyznę, czyli odkrywamy polski tytuł i plakat nowego filmu Woody'ego Allena. W kinach od 14 sierpnia dystrybuowany przez Kino Świat.

kadr z filmu Nieracjonalny mężczyzna

Nieracjonalny mężczyzna to tytuł, pod którym na ekrany kin wejdzie najnowszy obraz Woody’ego Allena. Po romantycznym spacerze szlakiem europejskich stolic, zdobywca czterech Oscarów i 20 nominacji do tej nagrody, mistrz kina i geniusz komedii, powraca do rodzinnej Ameryki, gdzie powstały jego najsłynniejsze dzieła, na czele z oscarowym Blue Jasmine i uwielbianym przez Polaków Co nas kręci, co nas podnieca. Fabuła Nieracjonalnego mężczyzny skupia się na historii profesora filozofii z Rhode Island, którego życie staje na głowie, gdy zaczyna spotykać się z jedną ze swoich studentek. W piękną uwodzicielkę wciela się Emma Stone – nowa muza Allena, która znalazła się również na polskiej wersji plakatu, osobiście zatwierdzonej przez sławnego reżysera. Do polskich kin nowy obraz Woody’ego Allena wprowadzi tradycyjnie Kino Świat, a premierę przewidziano na 14 sierpnia.

W rolach głównych w Nieracjonalnym mężczyźnie zobaczymy trzykrotnie nominowanego do Oscara – Joaquina Phoenixa (Mistrz, Spacer po linie, Gladiator) oraz jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia; urastającą na nową muzę reżysera, zdobywczynię nominacji do Oscara, BAFTA i Złotego Globu – Emmę Stone (Birdman, Służące). Partnerują im m.in. nominowana do Złotego Globu – Parker Posey (Ostrożnie z dziewczynami, Masz wiadomość), Gary Wilmes (Sekretne życie Waltera Mitty, Salt) oraz nowy ulubieniec nastolatków – Jamie Blackley (Zostań, jeśli kochasz, Królewna Śnieżka i Łowca).

Zobacz plakat:

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…