Emma Stone uwodzi nieracjonalnego mężczyznę!

kadr z filmu Nieracjonalny mężczyzna

Emma Stone uwodzi nieracjonalnego mężczyznę, czyli odkrywamy polski tytuł i plakat nowego filmu Woody'ego Allena. W kinach od 14 sierpnia dystrybuowany przez Kino Świat.

Nieracjonalny mężczyzna to tytuł, pod którym na ekrany kin wejdzie najnowszy obraz Woody’ego Allena. Po romantycznym spacerze szlakiem europejskich stolic, zdobywca czterech Oscarów i 20 nominacji do tej nagrody, mistrz kina i geniusz komedii, powraca do rodzinnej Ameryki, gdzie powstały jego najsłynniejsze dzieła, na czele z oscarowym Blue Jasmine i uwielbianym przez Polaków Co nas kręci, co nas podnieca. Fabuła Nieracjonalnego mężczyzny skupia się na historii profesora filozofii z Rhode Island, którego życie staje na głowie, gdy zaczyna spotykać się z jedną ze swoich studentek. W piękną uwodzicielkę wciela się Emma Stone – nowa muza Allena, która znalazła się również na polskiej wersji plakatu, osobiście zatwierdzonej przez sławnego reżysera. Do polskich kin nowy obraz Woody’ego Allena wprowadzi tradycyjnie Kino Świat, a premierę przewidziano na 14 sierpnia.

W rolach głównych w Nieracjonalnym mężczyźnie zobaczymy trzykrotnie nominowanego do Oscara – Joaquina Phoenixa (Mistrz, Spacer po linie, Gladiator) oraz jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia; urastającą na nową muzę reżysera, zdobywczynię nominacji do Oscara, BAFTA i Złotego Globu – Emmę Stone (Birdman, Służące). Partnerują im m.in. nominowana do Złotego Globu – Parker Posey (Ostrożnie z dziewczynami, Masz wiadomość), Gary Wilmes (Sekretne życie Waltera Mitty, Salt) oraz nowy ulubieniec nastolatków – Jamie Blackley (Zostań, jeśli kochasz, Królewna Śnieżka i Łowca).

Zobacz plakat:

Źrodło: informacja prasowa


Natalia Karzel
Po prostu kocham kino :)