Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun biografii Steve'a Jobsa 5

W dniu dzisiejszym zaprezentowany został pierwszy, oficjalny zwiastun filmu biograficznego Steve Jobs. W główną i zarazem tytułową rolę wciela się Michael Fassbender.

Reżyserem filmu jest Danny Boyle, który nakręci go na podstawie scenariusza Aarona Sorkina. Obraz ma się skupić się na trzech ważnych wydarzeniach z życia Steve’a Jobsa – wypuszczenia Mackintosha (1984), iPoda (2001) oraz założenia NeXT-a (1985).

Oprócza Fassbendera w obsadzie między innymi Kate Winslet, Seth Rogen, Jeff Daniels oraz Katherine Waterston.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire 2015-07-02

Dobry zwiastun, ale nie dostrzegam tutaj ciężaru i mocy pozwalającej na zdobycie deszczu nagród. Chyba można włożyć między bajki dawne doniesienia o tym, że scenariusz Sorkina składa się z zaledwie trzech długich scen. Świetny reżyser na pewno zapewni poziom wyższy niż ten przy filmie z Kutcherem. Do dzisiaj pamiętam subtelną scenę odwoływania członków zarządu przeplataną z Kutcherem wyrywającym chwasty w swoim ogródku.

Redox 2015-07-01

Zapowiada sie rewelacyjnie. Najbardziej czekam na zywe, dynamiczne dialogi od Sorkina, ktory jeszcze mnie swoim storytellingiem nigdy nie zawiodl.

Gracjan Mikitin Redox 2015-07-01

No i Fassbender. Nominacja do Oscara pewna, statuetka raczej też. Ale to byłby policzek dla Leo – rola u Inarritu, kolejna nominacja. A smaczku dodaje to, że on był pierwszym wyborem do zagrania Jobsa :o

Proszę czekać…