Po prostu kocham kino :)

KONKURS: Najgorętsza komedia tego roku [zakończony] 2

Gwiazdy światowego hitu Magic Mike z 2012 roku: Channing Tatum, Matt Bomer, Joe Manganiello, Kevin Nash, Adam Rodriguez oraz Gabriel Iglesias pojawią się również w drugiej części najgorętszej komedii tego roku — Magic Mike XXL. Panie będą mogły zobaczyć go przedpremierowo już 14 lipca w wybranych kinach sieci Multikino.

W konkursie wygrywa apteacher – gratulujemy!

WYGRAJ PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA MAGIC MIKE XXL – SZCZEGÓŁY PONIŻEJ

Akcja filmu Magic Mike XXL rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz także pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi poszukać sobie nowego zajęcia. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu — wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę — Magic Mike’a.

W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike i jego koledzy uczą się nowych ruchów i na różne sposoby rozprawiają się z przeszłością. Do obsady dołączyli: Amber Heard (Dziennik zakrapiany rumem), Donald Glover (serial Community), Stephen ‘tWitch’ Boss (Step Up 4 Revolution), Michael Strahan (Live with Kelly and Michael), Andie MacDowell (Footloose), Elizabeth Banks (seria Igrzyska śmierci) oraz Jada Pinkett Smith (serial Gotham).

Reżyserem filmu Magic Mike XXL jest zdobywca nagrody Emmy Gregory Jacobs (Wielki Liberace), który wcześniej pełnił funkcję producenta na planie produkcji Magic Mike, a także innych filmów Stevena Soderbergha. Produkcją sequela zajęli się Nick Wechsler, Gregory Jacobs, Channing Tatum oraz Reid Carolin — również autor scenariusza. Steven Soderbergh, który wyreżyserował pierwszą część, będzie producentem wykonawczym. Zespół twórców filmowych uzupełnia scenograf Howard Cummings i Christopher Peterson.

Lipcowe spotkanie z chłopakami z Magic Mike XXL w ramach cyklu „Kino na obcasach” odbędzie się 14 lipca w wybranych  kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy Warszawa – Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Silver Screen Łódź.

Partnerem lipcowej edycji „Kina na obcasach“ jest Kinder Bueno.
Kinder Bueno, partner cyklu „Kino na obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

KONKURS

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania podwójne zaproszenie na seans filmu Magic Mike XXL 14 lipca o godz. 20:00 w cyklu Kino na Obcasach w Multikinie (Warszawa Ursynów, Kraków lub Lublin).

ZADANIE KONKURSOWE

1. Napisz nam, kogo zabierzesz ze sobą na film w razie wygranej i dlaczego. (krótka wypowiedź 2-4 zdania)

2. Oceń chociaż jeden film w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu należy przyznać odpowiednią wg preferencji ilość gwiazdek od 1 do 10).

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- odpowiedź na pytanie konkursowe,
- tytuł ocenionego filmu,
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- imię i nazwisko
- wybrane Multikino (Warszawa Ursynów, Kraków lub Lublin)
- w tytule maila proszę wpisać: Magic Mike XXL

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 12.07.2015 do końca dnia. Osoby, które prześlą najciekawsze odpowiedzi oraz spełnią wszystkie punkty regulaminu otrzymają nagrody.
5. Wyniki podamy 13.07.2015 do godziny 14.00 na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.
6. Nagrody będą do odbioru w dniu seansu w kasie wybranego Multikina (Warszawa Ursynów, Kraków, Lublin).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…